Prodej projektu Duchod.cz - SLEVA
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Komunikuje s vámi Jan Kroupa?

 1. Dříve jsem spolupracoval s účetním Janem Kroupou, zde na webtrhu jako honzajs. Bohužel komunikace se stále zhoršovala, nakonec došlo k naprosto nulové odezvě. Potřebuji se s ním spojit kvůli datům, která mi dříve zpracovával pro s.r.o.

  Nevíte o něm někdo něco? Nemáte na něj kontakt, na kterém funguje (klidně PM)? Díky všem.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Mě odpovídá, ale poslední půl rok komunikace celkem zásadně vazne. Vždy nechává odvody na poslední chvíli a každý měsíc se musím ozvat jestli na mě nezapomněl... Je to škoda, protože jak píšeš, ze začátku super komunikace a nevadilo mi si ani trochu připlatit za jeho služby v porovnání s jinými účetními. Ale teď... Jinak mě odpověděl včera

  ---------- Příspěvek doplněn 22.12.2018 v 09:16 ----------

  Za chvilku pošlu do PM kontakt

 4. Tak alespoň u tebe dodává věci na poslední chvíli. U mě přestal úplně a nekomunikuje se mnou několik měsíců.

  Naposledy jsem potřeboval jen přeposlat účetní uzávěrku a nyní dávám dohromady výzvu k předání všech dokladů, které za ty roky u sebe má. Ta méně šťastná firma nemá DPPO za rok 2015, ta šťastnější ho měla jen jako obecného zmocněnce a při registraci DPH jsem se dozvěděl, že posílají odpovědi jinam, takže jsem musel vše zachraňovat osobně na Praze 1.

  Je to škoda, spolupráci s Honzou jsem si dlouho pochvaloval, potom jsme se dostali do skluzu a postupně to šlo celé do kopru. Je tedy fakt, že v účetnictví té firmy jsem měl nepořádek, nicméně vyřešit jde vše.

  ---------- Příspěvek doplněn 22.12.2018 v 18:23 ----------

  Tak nakonec se Honza dnes ozval. Díky všem za reakci.

 5. Kdyz tece do bot tak se ozve kazdy. Jinak good luck.

Hostujeme u Server powered by TELE3