Web pro horních 10 000 www.koncier.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Co vás při podnikání nejvic naštvalo?

 1. Zdravím v poslední době se mi stává, že semnou po vypracování zakázky jako je logo nebo tak stává že semnou přestane komunikovat aniž bych poslal návrh loga a jiný... hotový což je třeba na 6 až 10 hodin jenom.

  Nebo což je asi problém všech, chtějí co nejlevnější práci a lidi si neuvědomují, že všichni musí z něčeho žít

  Nebo poslední nechtějí platit.

  PS pro hatery, kteří jsou všude nepíšu to sem abych ze sebe dostal nervy pryč, ale kvůli podělení se zkušenostmi s ostatima.

  Rád bych se zeptal vás. Co vás při podnikání nejvíc naštvalo.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Mě nejvíc štve, když někdo neumí psát. To mě při podnikání štve nejvíc. Dám mu vydělat, ale nesmí psát jak hotentot nebo google překládač.

 4. Jeste horsi jsou neplatici co na praci spechali a ukazalo se, ze ani nejsou schopni dodat kompletni podklady. No nic priste i na urgentky zaloha a pokud maji pomalou ucetni a banku jejich blbost.

 5. Tohle platí na všech úrovních, také vidím kolem sebe, připravit podklady do výběrka kolikrát stojí mio a víc, pak naštve, když si zadavatel nevybere vůbec nikoho. Podobných situací se nezbavíš, umění je to vycítit, vyhnout se tomu a pokud se to stane, hodit to za hlavu.

  PS: nauč se psát, nedá se to moc číst.

 6. Citace Původně odeslal TomášX Zobrazit příspěvek
  Tohle platí na všech úrovních, také vidím kolem sebe, připravit podklady do výběrka kolikrát stojí mio a víc, pak naštve, když si zadavatel nevybere vůbec nikoho. Podobných situací se nezbavíš, umění je to vycítit, vyhnout se tomu a pokud se to stane, hodit to za hlavu.

  PS: nauč se psát, nedá se to moc číst.
  Naučím se lépe psát. Děkuji.

 7. Nejvíce mě naštvala moje osobnost. Neumím důrazně, ale ohleduplně, říci NE. Už několikrát jsem se spálil (zakázky typu „včera bylo pozdě“, podfinancované nebo s fádním zadáním) a vždy mě to strašně vytočilo. Poslední dobou to už je ale lepší a více se hlídám. U většiny věci v podnikání mohu být naštvaný akorát sám na sebe, hledat vinu někde jinde nemá moc význam.

 8. Aveso + (na mobile nieje button)

Hostujeme u Server powered by TELE3