Kto nam vytvori eshopy v 3. krajinach s API napojenim na dodavatela?
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Osoba identifikována k dani, nákup vozu v zahraničí

  1. Dobrý den, chci se zeptat, již nějakou dobu jsem osoba identifikována k dani - přijímám službu od firmy neusazene v tuzemsku a chtěl bych si koupit auto v zahraničí, jehož hodnota bez DPH nepřesáhne 326.000,- musím odvést DPH tady v Česku nebo ne. A mám tedy pouze sledovat zda nepřekročim ten limit nebo je jedno, zda jsem překročil limit či ne, jelikož už jsem se stal osobou identifikovánou k dani z jiného důvodu?

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. Nepletl bych si osobu identifikovanou k dani a plátce DPH. Ty jsi plátce jen pro ty přeshraniční vztahy. V tuzemsku jsi neplátce předpokládám.

  4. Citace Původně odeslal Tomáš Maňhal Zobrazit příspěvek
    Nepletl bych si osobu identifikovanou k dani a plátce DPH. Ty jsi plátce jen pro ty přeshraniční vztahy. V tuzemsku jsi neplátce předpokládám.
    Přesně tak jsem pouze osoba identifikována k dani ale nevím, zda se mě týká ten limit nebo ne když už jsem osoba identifikována z jiného důvodu.

  5. ono to záleží zda to auto chceš kupovat na firmu a nebo jako zboží jelikož se domnívám, že ten limit 326 000 je pro nákup zboží či služeb nikoliv majetku.

Hostujeme u Server powered by TELE3