Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Stránka 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 31 až 60 z 72

Playbe.cz, špatné zkušenosti, recenze

 1. A pan Max Zóna má po kšeftu :-) No asi ne, ale brzy mít bude - https://praha.idnes.cz/policie-zatce...aha-zpravy_bse

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. resi se jen tento pripad nebo i ostatni? vzdyt takovych webu na kterych naleznete filmy a serialy jsou desitky

 4. Tak mozna sem jeste napise, kdyz je to dale vedeno na svobode :)

 5. Po přečtení celé diskuze je snad zcela zřejmé, že se jedná o nelegální byznys. Příspěvky v tomto vláknu vidím i od nových moderátorů. Mohu se tedy zeptat, proč zmíněná nabídka na prodej webu nebyla smazána? Děkuji

 6. Citace Původně odeslal bajujoe Zobrazit příspěvek
  Po přečtení celé diskuze je snad zcela zřejmé, že se jedná o nelegální byznys. Příspěvky v tomto vláknu vidím i od nových moderátorů. Mohu se tedy zeptat, proč zmíněná nabídka na prodej webu nebyla smazána? Děkuji
  Noví moderátoři nemají buď práva, nebo celkově pravomoce rozhodovat o příspěvcích v nabídce/poptávce. Minimálně je třeba opravdu zjistit souvislosti a nevycházet z domněnek, než někomu zrušíš nabídku. Za mě platí presumpce neviny, než je vina skutečně dokázána. Ale poslední slovo v tom bude mít Martin, podle mě, a je to tak správně.

 7. 1. Nejsem žádný cizinec což se dá dohledat... (navíc tam bylo psáno několik cizinců) tudíž odkaz je úplná blbost z prominutím.. :D
  2. Je to absurdní...
  3. Jeden povídal tohle, druhý se přidal, třetí k tomu něco přidal atd,. ať z toho vzniká úplná kravina a zbytečně to škodí jménu PlayBe což se mi upřímně celkem dost nelíbí.
  4. Když někdo někoho obviní chtělo by to první nějaké důkazy zcela jasné a čísté. Škoda mluvit.
  5. PlayBe nikdy nemělo žádnou reklamu na webech což se dá i dohledat v archive.org

 8. Kdo vybira ty doporuceny videa na uvodce?

 9. Automaticky systém náhodně po tom co odkliknu nastavené tlačítko aby se to promíchalo.

 10. Aha, takze to system vybere na zaklade Vasi akce, takze musite jenoznacne vedet co vybral s dle vyberu je uz logicky, ze obsah porusuje autorska prava, coz tedy svym chovanim plne podporujete.

 11. To zase ne, dám jen "promíchat", systém to promíchá a po skončení cache na webu zobrazí. Nijak to nekontroluji a nepřehrávám, spoléhám na své programátorské schopnosti, že systém funguje jak má. Video se může jmenovat jakkoliv, nemám čas přehrávat každé video abych kontroloval zda se jedná o nelegální obsah nebo jen trailer či cokoliv jiného. Uživatel ručí za to co nahrál, takže tohle prostě neřeším. Obchodní podmínky jsou jasné a majitelé autorských práv nás mohou kontaktovat na smazání, opravdu tu nejsem od toho abych přehrával a kontroloval každé video. Když vidím tak smažu. Uživatel má pak 3 dny zákaz, po 3 varování trvale smazaný účet.

 12. Ok, tak já vás teď veřejně informuji, že jsem na vašem webu objevil obrovské množství nelegálního obsahu a vyzývám vás o kompletní kontrolu všech videí a smazání toho nelegálního. Teď už se nemůžete vymlouvat na to, že o tom nevíte, přátelsky vás na to upozorňuji dříve, než vás na to upozorní někdo jiný. Do konce měsíce prosím vyjádření, jak to dopadlo.

 13. @beraniste není problém, zašlete na dmca@playbe.cz náležité dokumenty, že zastupujete tu a tu společnost, pošlete odkazy, které porušují Vaše autorské práva či společností, které zastupujete a neprodleně budou videa smazaná, nevidím v tom žádný problém. Bez náležitých dokumentů, který dokazují Vaše autorské práva či společností, které zastupujete nemůžeme zasahovat, narušovali by jsme zase práva uživatelů, které soubory nahráli a nesou za ně plnou odpovědnost, kromě videí, kterých si všimneme. Dál se nebudu vyjadřovat, celá tato diskuze mi příjde absurdní, věřte tomu nebo ne, ale nelegální obsah pravidělně mažeme a že toho není málo.

 14. Já si myslím, že celý ten prodej je pouze o tom, že v tom Playbe není budoucnost. V nějaké formě v dohledné budoucnosti přijme EU nařízení, které bude přenašet zodpovědnost z uživatele na provozovatele. Zatímco nyní provozovatel čekal až mu někdo nahlásí nelegální obsah, což byl obvykle zlomek případů a proto mu většina obsahu zůstává, tak po novu budu muset mazat aktivně sám jinak to jde za ním. Neznám procenta legální vs nelegální, ale tipnul bych si že obsah hodně prořídne. Kde není obsah, nejsou uživatele a tímpádem ani monetizace.

 15. tohle je takové kopání v mezích zákona. Po projítí playbe.cz to jednoznačně vypadá, že to celé je postavené na obsahu, který není na youtube a vidělává to na cizím peří. Ohánět se tím, že dokud mi to nikdo nenahlásí, mohu to tam mít a vydělávat na tom je takové grotesktní. Odvolávat se na uživatele vypadá jen na zástěrku, obsah, který tam je hostovaný neodpovídá smětí, které běžně uživatelé nahrávají (pro referenci stačí mrknout na jiné komunitní video portály).

 16. Citace Původně odeslal max_zone Zobrazit příspěvek
  @beraniste není problém, zašlete na dmca@playbe.cz náležité dokumenty, že zastupujete tu a tu společnost, pošlete odkazy, které porušují Vaše autorské práva či společností, které zastupujete a neprodleně budou videa smazaná, nevidím v tom žádný problém. Bez náležitých dokumentů, který dokazují Vaše autorské práva či společností, které zastupujete nemůžeme zasahovat, narušovali by jsme zase práva uživatelů, které soubory nahráli a nesou za ně plnou odpovědnost, kromě videí, kterých si všimneme. Dál se nebudu vyjadřovat, celá tato diskuze mi příjde absurdní, věřte tomu nebo ne, ale nelegální obsah pravidělně mažeme a že toho není málo.
  Nepotřebuješ žádný dokumenty dokazující, že ten kdo ti to nahlašuje vlastní práva k dané věci. Ty máš v prvé řadě povinnost to odstranit, pokud se dozvíš o nelegálnosti takovýho obsahu. Jinak řečeno, seš stíhatelnej, pokud se o takovým obsahu dozvíš a neodstraníš ho. Takhle o tom hovoří zákon.
  Takže pokud ti kdokoliv pošle info o tom, že tam máš nelegální obsah, např. teď na HP teď díl seriálu Walking Dead. Tak na základě zcela evidentních faktů dokážeš sám zhodnotit, jestli to opravdu je, nebo není nelegální. A moc dobře víš, že to nelegální je, pakliže nejseš nesvéprávnej, nebo totální internetovej analfabet.

  Nicméně ono je evidentní, že podobným webům přijde brzy útrum a nebudeš se moci vymlouvat ani tak blbě, jako to děláš teď. Tedy až přijde článek 13. Pak bude mít tenhle tvůj bullshit hodnotu 0. Proto se toho snažíš zbavit teď.

 17. TomášX: "hostovaný neodpovídá smětí, které běžně uživatelé nahrávají" - proto říkám, že náklady uvedené v nabídce prodeje neodpovídají povaze projektu. Kdyby tam byl opravdu uživatelsky nahrávaný obsah, tak ty náklady jsou mnohem vyšší.

  V diskuzi se tady zaměřujete na obsah. Co mně osobně ale víc rozčiluje je fakt, že nabídka je vyloženě podvod na kupujícího. Max_zone prodává projekt s nějakým obratem. Problém ale je, že po tom, co vypnul podpůrné weby, které si sám spravoval a sám si tam nahrával obsah, tak ten projekt takový obrat prostě mít nebude. To ale v inzerátu už nezmiňuje. Ve výsledku tak okrade případného kupujícího, protože mu zatajuje důležité informace.

  Ještě mě na té jeho nabídce zaráží:
  - chtěl bych se na projektu dále podílet (jako programátor - zcela zdarma, dle mých časových možností)
  - mám další projekty, takže nestíhám
  Nevím, co si o tom mám popravdě myslet ...

  A ještě jedna technická tečka na závěr: Panáček ukládá hesla v md5 - styď se!

 18. Komédia je, ako chcú na zive.cz vo vlákne o tej službe chodiť na políciu. Platia za nelegálny obsah a ešte to chcú ísť aj žalovať.

 19. Skrivy: informace o tom, že weby tvoří síť spravovanou jedním subjektem máme jen od tebe, tím nerozporuji, že to není pravda, ale neodvážil jsem si na to vynášet jakkékoliv závěry a ani neměl chuť po tom teď pátrat. Samozřejmě, pokud takovéhle skutečnosti zamlčí, je to podvod.

  Pokud jde o ten prodej na adrese https://webtrh.cz/418160-video-hosting-cisty-zisk-120, je tam spousta nesrovnalosti, to ano:
  - náklady jsou za mě nevěrohodné, za 16 000 měsíčně mám u OVH v SYS serverech maximálně tak 80 TB disků, při deklarovaném počtu video souborů 350 000 tisíc to dělá průměrně 200 mb na video soubor, bez replikace a záloh. Dost málo a netuším z čeho jiného to mohl postavit, aby byl na téhle ceně
  - neprodává společnost, ale pouze "projekt", tj. souhlasy uživatelů, kteří tam nahráli svoje videa nebude možné použít a videa se budou muset nejspíš smazat, stejně jako databáze uživatelů (nebude k nim souhlas), moc si pak nedokážu představit ani ponechání smluvních partnerů (viz obchodní podmínky na stránkách)
  - píše "zajetý" projekt a roční zisk 1 mio, ale projekt běží teprve 14 měsíců
  - podle popisku to vypadá, že součástí prodeje je v podstatě webová aplikace na video hosting, za tu cenu do velká pálka :)

 20. Říkal jsem, že již nebudu reagovat, ale na něco fakt reagovat musím...
  TWD - bude smazáno. (MD5 sice ukládáme, ale vůbec netušíš proč, heslo hlavní není v MD5).

  Mám zahraniční firmy, prostě další projekty tečka.
  Článek 13 zapomínáš, že je pro EU, je to snadné offshore firma, snadno to jde vyřešit. Navíc pokud vzejde v platnost článek 13 začnou celkem hlučné demonstrace, kde nezbude stejně nic jiné než o její změně případném stažení z platnosti, bude to obrovská vlna od lidí.
  Škoda mluvit neboť jsi jasnovidec, přitom víš nula, nula nic. Nebudu se tu obhajovat neboť to je o ničem, každý ať si udělá obrázek sám.
  Na prodej je celý projekt se vším náležitým (bez firmy). Pokud máš OVH tak ho zřejmě používáš špatně, mrkni se na 72 TB servery.. SYS není třeba, to že ty neumíš nějaké věci abys ušetřil peníze, neznamená, že to neumí někdo jiný.
  Naposledy upravil max_zone : 17.12.2018 v 17:03

 21. @TomášX: Ta informace je ale založená na reálných faktech, protože panáček udělal několik zásadních chyb, když to dával dohromady. Sleduju ho už nějakou dobu.

  Pojďme se podívat na další důkaz, že sám provozoval jak uložiště, tak katalog, a úmyslně tam nahrával obsah sám: https://www.entrust.com/ct-search-re...1F79F9B640878D

  LE certifikát vystavený na doménu animehd.cz s alternativními názvy:
  - hdfilm.cz
  - playbe.co
  - playbe.cz
  - serialhd.cz
  - atd - kompletní seznam na přiloženém odkazu

  @max_zone: Je úplně jedno, jestli je heslo v jednom sloupečku uloženo v hashi jednoho typu, když hned vedle je md5. Dokonce máš tu drzost heslo posílat v URL adresách a to konkrétně v tomto formátu:

  https://s(N).playbe.cz/vid/(ID VIDEA).mp4?user=(EMAIL UŽIVATELE)&pass=(md5(md5(HESLO)))

  Příklad takového odkazu je třeba:

  https://s3.playbe.cz/vid/8da094e5a79...ac90a13ec5bd76

  ---------- Post added 17.12.2018 at 18:26 ----------

  Když už jsem u toho, tak další prasárnu, co tady panáček dělá, je manipulace s výsledky vyhledávání.

  Když na úvodní stránce dáte jako nepřihlášený hledat nějaké slovo - třeba top gear, tak to nenajde nic. Když se ale přihlásíte, tak to najednou nalezne hromadu výsledků. Panáček tímto způsobem záměrně manipuluje výsledky, aby mu boti nepromázávali obsah.

  Znovu tedy opakuji a stojím si za tím, že projekt playbe.cz je ručně udržovaný fileshare s precizně vybranými videi, který tam nahrává sám. A na kupujícího je to jeden velký podvod a časovaná bomba.
  Naposledy upravil Skrivy : 17.12.2018 v 18:43

 22. Teď jsem se dobře zasmál :D :D :D Zjisti si nejprve něco více :D :D

 23. A když už jsem v tom, tak se pojďme podívat ještě na jednu věc:

  google search: site:play.playbe.cz

  site:play.playbe.cz - Hledat Googlem
  Je tam ještě hromada zacachovaných odpovědí - např.

  Film At Any Price / Za každou cenu! (2012) | HDFilm.cz

  A hned nahoře google hlásí: This is Google's cache of https://hdfilm.cz/film/4414/za_kazdo...lednuti-online. Předpokládám, že to tak google má zacachované, protože tam byl redirect.

  Takže tvrzení, že hdfilm.cz a playbe.cz spolu nesouvisí je jedna velká lež. Veškerý obsah byl nahráván úmyslně a vědomě. Panáček tady lže a případného kupce se snaží okrást.

 24. Citace Původně odeslal max_zone Zobrazit příspěvek
  Škoda mluvit neboť jsi jasnovidec, přitom víš nula, nula nic. Nebudu se tu obhajovat neboť to je o ničem, každý ať si udělá obrázek sám.
  Na prodej je celý projekt se vším náležitým (bez firmy). Pokud máš OVH tak ho zřejmě používáš špatně, mrkni se na 72 TB servery.. SYS není třeba, to že ty neumíš nějaké věci abys ušetřil peníze, neznamená, že to neumí někdo jiný.
  Prosím, vyhni se osobním útokům! Stačilo uvést údaje na pravou míru nebo se k tomu nevyjadřovat.

  Provozovat projekt s 70 TB dat na jediném serveru bych právě řekl, že je to špatné používání :). Je to ale samozřejmě otázka peněz vs. riziko a plně akceptuji, že jsi to pro tenhle projekt takhle zvolil.


  Citace Původně odeslal Skrivy Zobrazit příspěvek
  Pojďme se podívat na další důkaz, že sám provozoval jak uložiště, tak katalog, a úmyslně tam nahrával obsah sám: https://www.entrust.com/ct-search-re...1F79F9B640878D

  LE certifikát vystavený na doménu animehd.cz s alternativními názvy:
  - hdfilm.cz
  - playbe.co
  - playbe.cz
  - serialhd.cz
  - atd - kompletní seznam na přiloženém odkazu
  Díky! V tom případě není vůbec žádný pochyb, že si to provozuje sám a jen se navenek tváří jako něco jiného.

  Ani se nedivím, že to chce prodat, jedná se o pěkný průser a obrovskou finanční zátěž. Pokud na to příjde vlastník práv a bude se dožadovat náhrady, zpravidla půjde za aktuálním provozovatelem.

  Obhajoba článku 13 s offshore společností je také vtipné, v tom případě by nemohl přijímat platby z EU, by mě zajímalo co je cílovka.

 25. Když si "Stáhnu sitemap" nastavím DNS subdomeny případně domeny kvůli Google Webmaster tools atd,. atd,., dokážu zmanipulovat, hodit to na jakýkoliv web, nic složité. Tohle zvládne dnes každý amatér. Sice chápu, že narafičené je to pěkně, teď se mi spíše pokládá otázka zda Skrivy nejsou ty dané domeny tvoje a nesnažíš se hodit něco na video hosting? Každopádně jsem se pobavil, ale dost srandy toto budu řešit neboť to není legrace.

 26. Citace Původně odeslal max_zone Zobrazit příspěvek
  Když si "Stáhnu sitemap" nastavím DNS subdomeny případně domeny kvůli Google Webmaster tools atd,. atd,., dokážu zmanipulovat, hodit to na jakýkoliv web, nic složité. Tohle zvládne dnes každý amatér. Sice chápu, že narafičené je to pěkně, teď se mi spíše pokládá otázka zda Skrivy nejsou ty dané domeny tvoje a nesnažíš se hodit něco na video hosting? Každopádně jsem se pobavil, ale dost srandy toto budu řešit neboť to není legrace.
  Že to není legrace? Já se třeba docela bavím. Jediný, co na tom není vtipný je, že ten tvůj prodej ještě nikdo nesmazal, protože prodávat warez je tu zakázaný - https://webtrh.cz/info/conduct#commerce

 27. No mě nepřichází vtipné, když někdo něco účelně poškozuje zametá za sebou stopy aby to pak bylo na někoho jiného, opravdu mi to nepřichází ok. Každopádně to budu řešit, neboť toto není žádná sranda a toto by mě nenapadlo ani ve snu.

 28. Citace Původně odeslal max_zone Zobrazit příspěvek
  Když si "Stáhnu sitemap" nastavím DNS subdomeny případně domeny kvůli Google Webmaster tools atd,. atd,., dokážu zmanipulovat, hodit to na jakýkoliv web, nic složité. Tohle zvládne dnes každý amatér. Sice chápu, že narafičené je to pěkně, teď se mi spíše pokládá otázka zda Skrivy nejsou ty dané domeny tvoje a nesnažíš se hodit něco na video hosting? Každopádně jsem se pobavil, ale dost srandy toto budu řešit neboť to není legrace.
  a jak je možné si nechat vydat SSL certifikát pro doménu, která ti nepatří (nemáš k ní přístup)? To zvládne každý amatér (Let's encrypt ověřuje každou doménu zvlášť a rozhodně není snadné vystavit na cizí doménu)? Viz odkaz od Skrivy https://www.entrust.com/ct-search-re...1F79F9B640878D

 29. U Let's Encrypt poměrně snadno, není to nijak složité zvlášť, když data jsou veřejná, najdeš hromadu návodů.

 30. Citace Původně odeslal max_zone Zobrazit příspěvek
  U Let's Encrypt poměrně snadno, není to nijak složité zvlášť, když data jsou veřejná, najdeš hromadu návodů.
  Lžeš. Kdyby šlo vystavit Let's Encrypt certifikát na doménu, kterou neovládáš, tak by to dávno nebyla důvěryhodná autorita.

 31. Citace Původně odeslal max_zone Zobrazit příspěvek
  U Let's Encrypt poměrně snadno, není to nijak složité zvlášť, když data jsou veřejná, najdeš hromadu návodů.
  Opravdu? Neříkej tady pohádky někomu, kdo se tomu profesně věnuje. Protokol ACME v2 nemá v současné době žádnou hlášenou zranitelnost, probíhá ověřování vlastnictví u každé domény vystavením speciálního soubor na ní, v tom případě máš děravý svůj server, na které domény směřují a třetí osoba ti tam vystavila certifikáty pro tvoji doménu. Vzhledem k tomu, že se jedná o opakované vystavení, vystavují se pořád na stejném místě. Certifikát je starý 3 týdny, tj. před 3 týdny došlo k ověření přístupu k doménám.

  V tom případě jsou na tvé domény vystaveny SSL certifikáty, v zájmu zachování bezpečnostni návštěvníků bys měl vydané certifikáty nahlásit jako neplatné.

Hostujeme u Server powered by TELE3