Prodej projektu Duchod.cz - SLEVA
Zobrazují se odpovědi 1 až 13 z 13

Tisk složenek, podacích lístků a a adres na balíky

 1. Dobrý den, prosím jak řešíte tisk složenek, podacích lístků a adres na balíky? Popřípadě nějaké řešení pro shoptet? Děkuji Šimek

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Balíkobot + Zebra ZD420

 4. Buď poptejte "přímé datové napojení" a nebo to řešte přes Balíkobot. Naprogramování toho API bude dle programátora stát od 3500-15.000Kč na jednoho dopravce. Musíte si to spočítat, ale náklady se vrátí. Ručně to nedělejte. Tiskárnu máme také ZEBRU ... je super. Máme ji v zápůjčce.

 5. Smlouva s poštou a podání online, tam vytisknete vše.

 6. na složenky mám vlastní exel a funguje.
  podací lístky? :D si udělejte kartu na poště a nemusíte nic vyplňovat. Adresy dělám opět přes Exel CTRL+C/CTRL+V. Doplním dobírku pokud je a tisk.
  Tisknu je na štítky. Nevím přesně název, ale jsou 4 na A4

 7. Citace Původně odeslal colbi Zobrazit příspěvek
  na složenky mám vlastní exel a funguje.
  podací lístky? :D si udělejte kartu na poště a nemusíte nic vyplňovat. Adresy dělám opět přes Exel CTRL+C/CTRL+V. Doplním dobírku pokud je a tisk.
  Tisknu je na štítky. Nevím přesně název, ale jsou 4 na A4
  Stále jsem toho názoru, že jakýkoliv excel a jakékoliv CTRL+C je polovičaté řešení. Ty štítky musí jezdit z tiskárny automaticky a skladník nesmí o procesech v pozadí nic vědět. Pryč s chybami způsobenými lidským faktorem.

 8. Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  Stále jsem toho názoru, že jakýkoliv excel a jakékoliv CTRL+C je polovičaté řešení. Ty štítky musí jezdit z tiskárny automaticky a skladník nesmí o procesech v pozadí nic vědět. Pryč s chybami způsobenými lidským faktorem.
  tak já jsem oproti tobě mravenec :), nějaké řešení za 20-50tis je zatím pro mě nereálné

 9. Já jsem také mravenec, ale odhadl jste to správně. Api napojení plus plná automatika vyjde někde v těch relacích. Zhruba 40-50tis spíše.

 10. Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  Já jsem také mravenec, ale odhadl jste to správně. Api napojení plus plná automatika vyjde někde v těch relacích. Zhruba 40-50tis spíše.
  oproti mě jsi slon :), já mám roční obrat do 300tis, to ty to máš za měsíc? týden? :)
  Mě to baví. Chybovost co si pamatuju tak jen 2 zásilky. Neměl jsem složenku k dobírce. To je 0,1% :)

 11. Já mám rád automatizaci. Zastupitelnost, kdy se lidé nemusí nic učit, nad ničím moc přemýšlet. Takže pokud mi skladník dá do krabice poslední položku, potřebuji, aby na něho čekal štítek. Bavil jsem se s podobně velkými shopy z jiných oborů a co za 40 táců jednorázově naprogramujete, tak oni na to mají jednoho celého člověka a toho platí měsíc co měsíc.
  Nedávno jsme se tu bavili o nějakých velikostech shopů, jak se to láme. Ono jestli díky této investici můžete mít Oneman show místo twoman show, to je velký rozdíl. Je rozdíl, pokud vám stačí na 10M obratu jeden člověk a nebo na to musíte mít dva lidi. Je to dvakrát tolik lidí .-) A co si pamatuju, tady se právě projekty s obratem kolem 10M prodávaly, právě proto že ti dotyční to v jednom nedávali a nevěděli jako to překlopit do klasického typu normální firmy.

 12. Můžete zkusit LabelPrinter ( http://www.labelprinter.cz/ ). Pro přepravce máme jednotné uživatelské rozhraní, proce s aplikací je jednoduchá, veškeré doprovodné funkce (kontrola obsahu čtečkou, kontroloa obsahu vážením, napojení na váhy USB / RS232, proaktivní zjišťování NEdoručenosti balíku, apod.) jsou zdarma, všichni přepravci jsou otevření a ihned k použití.
  První měsíc používání je zdarma ;)

 13. Citace Původně odeslal Tomáš Loskot Zobrazit příspěvek
  Můžete zkusit LabelPrinter ( http://www.labelprinter.cz/ ). Pro přepravce máme jednotné uživatelské rozhraní, proce s aplikací je jednoduchá, veškeré doprovodné funkce (kontrola obsahu čtečkou, kontroloa obsahu vážením, napojení na váhy USB / RS232, proaktivní zjišťování NEdoručenosti balíku, apod.) jsou zdarma, všichni přepravci jsou otevření a ihned k použití.
  První měsíc používání je zdarma ;)
  Takových skvělých systémů, které by se každému eshopu hodily je tolik, že když by člověk na shop využíval všech služeb které vidí, tak se nakonec celý provoz stane těžkopádným a nakonec i nerentabilním. Zrovna v tomto případě bych viděl jako zásadní, aby dopravci začali pořádně makat a aby bylo vše tak, jak si zákazník objednal. Na co na to lepit další soft tretích stran. Např. Geis už by měl být technologicky schopný takové věci dělat bez chyb.

 14. Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  Takových skvělých systémů, ....
  Nás nezajímá, kterým přepravcem budete zasílat - máme všechny přepravce otevřeny a se všemi jejich podporovanými přepravními metodami, takže si můžete kdykoli vybrat.
  Přepravce nikdy nebude svému zákazníkovi (eshopu) dodávat funkce konkurence, aby se mohl jednoduše či automaticky rozhodovat, který balík do jaké destinace pošle kterou přepravní službou (případně i přepravcem). To nabízíme zdarma ;)
  Přepravce také nenabízí možnost automatické kontroly obsahu, jelikož jej položky zakázky ve většině případů ani nezajímají (krom baterií a chemikálií). To nabízíme rovněž zdarma ;)
  Přepravce Vám nikdy nedodá informaci o doručení balíku zákazníkovi až do Vašeho systému (pokud to vůbec umí). Nabízíme zdarma ;)
  Obecně Vám žádný jeden přepravce nedá ty funkce, které Vám pomohou zrychlit expedici nebo celý logistický běh skladu.

  A právě v době, kdy chci jako obchodník ovládat pouze jeden systém (eshop nebo IS), se stává náš software LabelPrinter (se všemi přepravci a s uživatelskou podporou) jen tichou součástí... ano, rovněž toto umíme a zcela zdarma ;)

  Můžete být skeptický a nebo náš software vyzkoušet na měsíc absolutně zdarma. Kdyby ale nefungoval, nefungovali bychom ani my a nemohli bychom už celkem 6 let stavět další softwarové produkty, a nepoužívali by jej malé i jedny z největších eshopů v ČR...
  Vše nejlepší do nového roku 2019 ;)

Hostujeme u Server powered by TELE3