Dobrý den,

prodám eshop napojený na dropshipping s prémiovou domenou Suplementace.cz ,kterou jsem zakoupil za 12 tisíc.

Eshop funguje na bázi dropshippingu.

Jasně zaměřený tématický eshop je naprosto ideální pro start podnikání bez rozsáhlých investic. Takový eshop můžete totiž postupně budovat sami.

Eshop je nový, plně připraven k rozjezdu (stačí pouze zakoupit tarif 190 Kč měsíčně). Ideální příležitost pro někoho, kdo by rád vstoupil do světa online byznysu a provozoval svůj projekt. To vše s naprosto minimální investicí.

Jak funguje dropshipping:

Vše je velmi jednoduché. Pokud obdržíte objednávku, tak ji za vás dodavatel již kompletně vyřídí (odešle nebo vyřídí reklamaci). Nemusíte tedy vůbec řešit sklad ani expedici. Vy za každou úspěšnou objednávku inkasujete provizi.

Systém dropshippingu je dělán tak, abyste nemuseli řešit nic ohledně expedice, logistiky a podobně. To vše zajišťuje dodavatel, zboží odesílá pod Vaším jménem a na Vás je jen získávání zákazníků. Celý systém je skvěle vyladěn, je prověřený léty existence a funguje takto spousta úspěšných eshopů.

Samozřejmě je taktéž možné kdykoliv v budoucnu přejít na vlastní sklad, nakoupit zboží a provozovat eshop se skladem, pokud byste se takto někdy v budoucnu rozhodli.

Cena je bez DPH. Je nutné ke konečné částce přičíst DPH (jsme plátci)