Web pro horních 10 000 www.koncier.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Prodej výdělečného affiliate webu Najdi-dárek.cz

Přátelská zpráva
Loading...
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce Prodej webů.
Vybíráme pro vás:
Vyvolávací cena: 13 000  Kč
Historie příhozů: Žádné příhozy
 1. Prodám affiliate web Najdi-dárek.cz, který vlastním přibližně rok a půl. Celkový výdělek za tuto dobu je 12 100 Kč. Na webu propaguji dva eshopy. Na jednom affiliate účtu je 8 714 Kč, na druhém 2 963 Kč. Součástí prodeje jsou oba affiliate účty (v době prodeje bude na účtech 0 Kč). Pro vážné zájemce mohu doložit screen a další podrobnosti. Webu se samozřejmě nejvíce daří před Vánocemi.

  O webu:
  Funguje na Wordpressu, na upravené šabloně. Na web se přidávají články klasicky pomocí přidat příspěvek. Z příspěvku se čtenář dostane do eshopu, ze kterého mám provizi 15 až 20 %, dle eshopu, který propaguji. Celkem web obahuje přes 150 originálních článků. Administrace je jednoduchá, zvládne každý po zaučení.

  Součástí prodeje:
  -doména najdi-darek.cz u Wedosu zaplacená do 13. 9. 2019
  -webhosting u Wedosu zaplacen do 16. 3. 2020
  -2 affiliate účty
  -SSL certifikát, který má platnost ještě 11 měsíců

  Název: provize.png
Zobrazení: 381
Velikost: 65,6 KBNázev: provize2.png
Zobrazení: 371
Velikost: 44,6 KB

  Investice do reklamy byly jen velmi nízké (jen několik PR článků a bannerů, FB soutěže). Pro větší výdělky na webu je zapotřebí pravidelně tvořit obsah pro zlepšení SEO a investovat do marketingu.

  Důvod prodeje:
  Začal jsem se věnovat jiným projektům, které mě stojí hodně času a dávají mi větší smysl. Na tento web již nemám čas a ani mě příliš nebaví. Je nutné přidávat pravidelně příspěvky. Doména má velmi dobrý potenciál a byla by škoda ho nevyužít naplno.

  V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat a na vše rád odpovím.

Hostujeme u Server powered by TELE3