Kto nam vytvori eshopy v 3. krajinach s API napojenim na dodavatela?
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Jak dát zaměstnanci právo vracet lidem peníze, aby v tom byl pořádek

 1. Mám dotaz, jak řešíte reklamace a vratky, když to chcete vydelegovat na zaměstnance? Rozhodne, zaeviduje, vrátí peníze. Jak řešíte to vrácení peněz, když nechcete dávat přístup na hlavní účet? Solo účet, nebo nějaký podúčet, nebo to mají banky vyřešené ještě nějak šikovněji?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Zatím to nedeleguji, ale kamarád to řešil sekundárním účtem, který vždy "přednabil".

 4. Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  Mám dotaz, jak řešíte reklamace a vratky, když to chcete vydelegovat na zaměstnance? Rozhodne, zaeviduje, vrátí peníze. Jak řešíte to vrácení peněz, když nechcete dávat přístup na hlavní účet? Solo účet, nebo nějaký podúčet, nebo to mají banky vyřešené ještě nějak šikovněji?
  Vůbec nepouštím zaměstnance na účet, všechny informace mají v systému. U vratek zaměstnanci vystaví dopropis/dobropisy, udělá převodní příkaz, nechá ve složce k podpisu, až mám čas podepíši o odešlu.

 5. Zaměstnanci platby zadávají v účetním softwaru, já to pak na dva kliky natáhnou do Fia a podepíšu si to.

 6. mám separátní účet a na něm jen omezenou částku

 7. Děkuji za odpovědi. Vidím, že všechny varianty jsou možné ... díky.

 8. dříve jsem používal účet u KB, přidal jim práva, bylo možné tam vytvořit příkaz, ale neautorizovat ho, to jsem pak udělal až já podle IS, v poznámce u příkazu pak bylo číslo v IS, cca 10 let zpět, taková dřevní doba :). Dnes již firmu neprovozuji a všude kde jsem, se o to stará SW, vlastní workflow a proces schvalování s účetními.

Hostujeme u Server powered by TELE3