Vychází vás správa PPC kampaní draho? U Chodil Digital nyní vstupní analýza ZDARMA a správa ÚNOR + BŘEZEN již od 1.900 Kč. Jen do 28.2.
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Kde nakupujete kancelářské potřeby?

 1. Ahoj,

  veskrze jednoduchý dotaz - kde nakupujete kancelářské potřeby a všechny spotřební věci sloužící k provozu kanceláře (toaleťák, propisky, papíry, tonery, třeba i kafe, kancelářské sponky, etc...)? Jedete přes velké hráče officedepot, nebo máte jiné favority? Zajímá mě hlavně poměr cena/výkon - nemůžu si dovolit čekat na papír týden, ale zase nechci zbytečně platit násobky cen.

  Díky za případné rady,

  Vojta

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  DemeterLegal nabízí: Právní tipy pro úspěšný start-up a vzory zdarma
  BloodyJoshua poptává: Red Bull
  Ajuska poptává: Založení a péče o Facebook skupiny
 3. Opravdu hezké spamovací téma. Na nic nemusíš přece čekat týden, je to v každém marketu a násobky cen platí jenom státní instituce na základě výběrového řízení o nejvýhodnějšího dodavatele:)

  Jinak i čas má svoji cenu, velký hráč ti to doručí za 24 hodin, menší za 3 dny a ten rozdíl cen bude skoro zanedbatelný, stačí se jenom zeptat, samozřejmě ceny na eshopech jsou někdy zavádějící. Tedy pokud nenaletíš někomu, kdo má možná kancelář a po objednávce to bude teprve shánět. Tem sortiment je natolik konkurenční, že pokud splníš alespoň několikrát do roka minimální odběr na dopravu zdarma, což je v tomto oboru cca 1500 Kč, tak vždy se dá domluvit.


 4. Jednou za čas zajedu do Makra a koupím x krabic.

 5. U vietnamcu

 6. Jsem drobný podnikatel a vystačím si s Makrem. Ale chápu, že pro velkou firmu si asi Octavkou pro papír do Makra nesjedu :)

 7. sám toho tolik nepotřebuji, nakupuji jak je potřeba. Klienti to všichni nakupují ve vekém na rok, dva dopředu po kamionech na běžná výběrka a oslovení několika velkých distributorů. To se týká kancelářských potřeb.

  Pokud jde o spotřební věci jako čaj, cukry atd. to se nakupuje převážně v makru do zásoby, poslední dobou jsem viděl dovážky přes rohlik.cz. Káva, občerstvení (na kurzy) se zpravidla bere z přilehlé restaurace, kavárny. Při dlouhodobější spolupráci lze domluvit dobrou cenu i servis.

  Káva ale zpravidla bývá hodně specifická, pracuji s oboru, kde to je hlavní palivo a lidé jsou zmlsaní, servis zajišťují malé kavárny, pražírny, které udržují kávovary, doplňují kávu, čistí atd.

  Spočítej si kolik ušetříš a jestli má smysl nad tím ztrácet čas, když se jedná o pár stokorun ročně. Stejně tak nechceš zastavit chod několika lidí jen protože došel papír a musí ho někdo jít koupit do obchodu, to je nesmysl, předzásob se a hlídej množství zásob a jejich spotřebu.

 8. Papíry v Albertu, oni to tam jedou ve velkém, kartony kde to jde, strečky u jedné firmy co prodává přednatažené (nemusí se tak tahat, takže nehuntují záda a zabalí se jednou 60-80 balíků) a zbytek normálně ve VO papírnictví.

 9. Když budeš chtít můžu ti udělat VO nabídku.

Hostujeme u Server powered by TELE3