Tipař ve financích
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Kde nakupujete kancelářské potřeby?

 1. Ahoj,

  veskrze jednoduchý dotaz - kde nakupujete kancelářské potřeby a všechny spotřební věci sloužící k provozu kanceláře (toaleťák, propisky, papíry, tonery, třeba i kafe, kancelářské sponky, etc...)? Jedete přes velké hráče officedepot, nebo máte jiné favority? Zajímá mě hlavně poměr cena/výkon - nemůžu si dovolit čekat na papír týden, ale zase nechci zbytečně platit násobky cen.

  Díky za případné rady,

  Vojta

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Opravdu hezké spamovací téma. Na nic nemusíš přece čekat týden, je to v každém marketu a násobky cen platí jenom státní instituce na základě výběrového řízení o nejvýhodnějšího dodavatele:)

  Jinak i čas má svoji cenu, velký hráč ti to doručí za 24 hodin, menší za 3 dny a ten rozdíl cen bude skoro zanedbatelný, stačí se jenom zeptat, samozřejmě ceny na eshopech jsou někdy zavádějící. Tedy pokud nenaletíš někomu, kdo má možná kancelář a po objednávce to bude teprve shánět. Tem sortiment je natolik konkurenční, že pokud splníš alespoň několikrát do roka minimální odběr na dopravu zdarma, což je v tomto oboru cca 1500 Kč, tak vždy se dá domluvit.


 4. Jednou za čas zajedu do Makra a koupím x krabic.

 5. U vietnamcu

 6. Jsem drobný podnikatel a vystačím si s Makrem. Ale chápu, že pro velkou firmu si asi Octavkou pro papír do Makra nesjedu :)

 7. sám toho tolik nepotřebuji, nakupuji jak je potřeba. Klienti to všichni nakupují ve vekém na rok, dva dopředu po kamionech na běžná výběrka a oslovení několika velkých distributorů. To se týká kancelářských potřeb.

  Pokud jde o spotřební věci jako čaj, cukry atd. to se nakupuje převážně v makru do zásoby, poslední dobou jsem viděl dovážky přes rohlik.cz. Káva, občerstvení (na kurzy) se zpravidla bere z přilehlé restaurace, kavárny. Při dlouhodobější spolupráci lze domluvit dobrou cenu i servis.

  Káva ale zpravidla bývá hodně specifická, pracuji s oboru, kde to je hlavní palivo a lidé jsou zmlsaní, servis zajišťují malé kavárny, pražírny, které udržují kávovary, doplňují kávu, čistí atd.

  Spočítej si kolik ušetříš a jestli má smysl nad tím ztrácet čas, když se jedná o pár stokorun ročně. Stejně tak nechceš zastavit chod několika lidí jen protože došel papír a musí ho někdo jít koupit do obchodu, to je nesmysl, předzásob se a hlídej množství zásob a jejich spotřebu.

 8. Papíry v Albertu, oni to tam jedou ve velkém, kartony kde to jde, strečky u jedné firmy co prodává přednatažené (nemusí se tak tahat, takže nehuntují záda a zabalí se jednou 60-80 balíků) a zbytek normálně ve VO papírnictví.

 9. Když budeš chtít můžu ti udělat VO nabídku.

Hostujeme u Server powered by TELE3