Zdravím,

snad někdo zkušenější poradí. Jde mi o to, že mám k dispozici 2 pluginy na WP, které mi přes API zobrazují DATA, jde spíše o 1000+ podstránek a chci tyto DATA mět součástí už zaběhlého webu z důvodu hlavně SEO, protože zaběhlý web to přece jenom pošle v serpu nahoru, navíc je to ve výcejazycích, kde se znovu prosadit je opravdu frustrující, proto bych to chtěl udělat jako součást už zaběhlého webu.

Chci se zeptat bude lepší vytvorit subdoménu u už zaběhlého webu např data.seznam.cz a url tak bude vypadat data.seznam.cz/1/2 - klasicky tam nainstalovat wordpress, je to vubec k nečemu dobré, nevyjde nastejno z hlediska SEO rovnou koupit novou doménu? Ten hlavní web nejede na wordpressu.

Nebo jde nějakým zpusobem to dostat na URL - seznam.cz/data/1/2, ikdyž hlavní web nejede na WP a tím by to bylo součástí hlavní domeny? Zvladl by to někdo?

Z hlediska SEO je subdoména opravdu nový web? Nebo je možné, když se ta subdoména vytvoří na zavedený web, že tomu trochu pomůžu, respektive ten hlavní web té subdoméně pomůže?