Vychází vás správa PPC kampaní draho? U Chodil Digital nyní vstupní analýza ZDARMA a správa ÚNOR + BŘEZEN již od 1.900 Kč. Jen do 28.2.
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Jak hodně se dá ohnout Shoptet - přechod ze starého systému

 1. Zdravím,

  u jednoho klienta bychom rádi z totálně zastaralého vlastního systému přešli na Shoptet. Funkčně to bude stačit, jen tam máme teď rozdělané vlastní stránky s originálními popisky a s přiřazenými prokukty k těmto textům. Je toho hafo a směřují na to kampaně ze všech stran. Takže bychom to samozřejmě rádi zachovali (není to klasicky v kategoriích, je to něco na bázi tagů či podpůrných stránek blogu). Myslíte, že by se ten přechod dal udělat se zachováním těchto stránek a jejich adres? Přemýšlím jak to udělat, kam to zařadit a asi bych to normálně hodil pod klasickou strukturu kategorií, kde bychom to pak třeba i mohli přesouvat a lépe kategorizovat. Ale Půjde to tam dostat? A jak to bude složité?

  Díky, M.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Shoptet dříve umožňoval mít vlastní moduly a funkce pro každý eshop a udržovali spoustu větví, někdy vloni přešli na jednotný systém a teď vím, že ohnout defacto nelze vůbec, max. přidat vlastní css na nějaká místa a zapínat/vypínat moduly, co neumožňují v administraci ti již ohýbat na zakázku nebudou.

  Nepracuji ale teď nikde se Shoptetem, snad někdo bude mít aktuálnější a přesnější informace.

 4. Citace Původně odeslal TomášX Zobrazit příspěvek
  Shoptet dříve umožňoval mít vlastní moduly a funkce pro každý eshop a udržovali spoustu větví, někdy vloni přešli na jednotný systém a teď vím, že ohnout defacto nelze vůbec, max. přidat vlastní css na nějaká místa a zapínat/vypínat moduly, co neumožňují v administraci ti již ohýbat na zakázku nebudou.

  Nepracuji ale teď nikde se Shoptetem, snad někdo bude mít aktuálnější a přesnější informace.
  Přesně jak píšeš, ohneš akorát skrze CSS a JS vzhled, jinak ani ťuk. Shoptet má akorát poměrně krátce API, ale mám takový dojem že pouze pro vyvolené developery.

 5. Zrovna Shoptet neohne vůbec nic.

 6. Jestli jsem to správně pochopil tak by to šlo udělat. Sice to bude peklo, ale teoreticky to lze udělat tak, že si nejlépe vytvoříte kategorii produktů kam nahrajete popis kategorie (článek) a do této kategorie zařadíte zboží. Není to moc friendly ušetříte, ale půjde to. Lepší než do článku načítat ajaxem zboží, kde byste stejně musel vytvořit kategorie.
  Shoptet jde ohnout poměrně dobře, jen je to o kompromisech.

Hostujeme u Server powered by TELE3