Kvalitní hosting pro WordPress [WP3]
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Problém s herní myší

 1. Zdravím. Koupil jsem si herní myš a musím říct, že jsem zklamaný.

  1) Když chci označit nějaké slovo, abych ho mohl například zkopírovat, musím to udělat 4x než se označí. Na prvních pár pokusů se slovo zkrátka neoznačí.

  2) Když dám pravým tlačítkem myší "otevřít v novém okně", otevře se to jak v novém okně, tak i ve stávajícím okně, pak mi tato funkce nedává smysl.

  Různě jsem Googlil, dokonce jsem se před časem ptal i zde, a zatím to vypadá, že potřebuji nějak poladit DPI u myši. Podle všeho to bude tím, že ta myš "tak rychle kliká", že každý můj klik je braný jako dvojklik.

  Když použiju klasickou, obyčejnou (neherní myš), všechno jde jak má. Lze s tím něco dělat a nebo se mám prostě smířit s tím, že pracovní počítač a herní myš nejde dohromady?

  Budu rád za každou radu, Jirka.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Spíš to vypadá, že sis omylem přepnul nějaký herní režím. Dvojkliky, trojkliky a další macra, která tam už jsou defaultně nastavená.

 4. U mé myši za 180 Kč to dělá pravidelně cca za půl roku používání a je to bohužel opotřebením mikrospínače pod tlačítkem. Nastavení, ovladače ani aktualizace W na to nemají vliv, takže ji vyreklamuji a jedu dál a ani nevidím důvod k nákupu dražší myši jelikož současná je pro moji práci plně vyhovující.

 5. některé myši mají levé tlačítko, které dělá double click právě kvůli hrám. Mělo by to jít nastavit přes dodávaný SW.

 6. Uz jsem ti prece kdysi psal to je tim DPI, mas k tomu SW nebobtlacitka na prepinani DPI?

 7. K dané myši bohužel software není, abych si DPI upravil, Googlil jsem to na stránkách výrobce. Jedná se o myš Trust GXT 105, pokud by to někomu pomohlo.

 8. Tam mas nad koleckem prepinani dpi prece.

 9. Tam jedu na to nejpomalejsi a i tak blbne.

 10. Tak pokud mys stala pod 500,- doporucuji koupit jinou. Ty starosti za to nestoji :/

 11. Ahoj nepíšeš aky používaš OS ani či si už spravil nastavenie ale ak nie tak odporúčam vo windows 7 a asi aj v novších je to v ovládacích paneloch -> myš a myslím že v tvojom prípade ide iba o nastavenie dvojkliku

Hostujeme u Server powered by TELE3