Jsme menší firma, nečekej korporaci. Působíme v zahraničí a nyní připravuje zajímavý projekt pro český internetový trh. Můžeme ti slíbit kvalitní pracovní náplň a zajímavý projekt. Určitě tě však zajímá hlavně to, koho vlastně hledáme.

Do našeho týmu hledáme copywritera pro dlouhodobou spolupráci. Copywritera, který ví, že každý článek má svůj význam a přináší čtenáři skutečnou hodnotu.

Co budeš dělat?
• Svými texty a články budeš oslovovat ze začátku tisíce, později statisíce lidí.
• Budeš se muset popasovat s affiliate články o úplně rozličných tématech a produktech – od sekaček na trávu a zahradní nábytek, přes fitness přístroje a kávovary až po elektroniku, vrtačky a koloběžky…

Na pohodu dáváš:
• Termíny – jsi spolehlivý(á) a deadline bereš opravdu vážně!
• Důslednost – nenecháš v textu chyby a nedoufáš, že ti to projde.
• Angličtina – dokážeš běžně komunikovat a přečíst si článek na zahraničním webu.
• Rozvíjíš se – makáš na sobě a přijímáš pozitivně zpětnou vazbu. Nebojíš se v psaní přizpůsobit novým potřebám a nevadí ti články stále vylepšovat.
• Komunikuješ – e-maily, telefon a skype bereš jako samozřejmost.

Nemáme zájem o robotického lepiče vět! Máme zájem o talentovaného kopíka, co je ochotný jít o míli dále ve kvalitě textu a přidané hodnoty pro čtenáře a chce se zlepšovat.

Pokud tě nabídka zaujala, pošli nám na info@hamedia.org něco o sobě. Zcela postačí: celé jméno a adresa, kontaktní e-mail a telefon, pár slov o sobě a svých zkušenostech a připoj 3 – 5 ukázkových článků (odkaz, nebo soubor) – jasně, nechceme číst tvoje CV, chceme si přečíst tvoje texty! Pokud ukázkové texty nemáš, nemáme problém si tě vyzkoušet.

Lokalita: Celá ČR
Úvazek: Fakturace, případně dle dohody

HA Media s.r.o.
info@hamedia.org