Kvalitní hosting pro WordPress [WP3]
Zobrazují se odpovědi 1 až 12 z 12

Výběr nového smartphonu

 1. Se smartphonem travím v podstatě nejvíce času a tak aktuálně přemýšlím o nějákem novém. Vybirám mezi pracovním a multimediálním přístrojem.

  Co se týče čistě pracovního přístroje, tak se mi zdá top Blackberry, které je už bohužel morálně zastaralé. Nicméně hw klávesnici, BB hub pro socialní sítě, práci s dokumenty atd.považuji za top.

  Výběr se tak smrskáva v součastnosti asi v podstatě na iOS a Android (preferuji čistší verzi bez zbytečných nadstaveb od výrobce).
  Podminkou je tedy svižný systém, kvalitni konstrukce a pohodlná práce v rámci toho co lze "řešit na smartphonu".
  Další podmínkou je kvalitní foto/video a audio výstup. S iOS a iPhony nemám prozatím zkušenost, ale také se tomu nebráním. Rád bych dostal nějaké tipy a feedback co se týče hig-end smartphonů a proč preferujete konkrétniho výrobce či daný model?

  Diky za připadnou pomoc s výběrem.

  Pavel

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Já si koupil Nokii a jsem spokojený. Čistý android, update nových verzí relativně rychle.

 4. Citace Původně odeslal salab Zobrazit příspěvek
  Já si koupil Nokii a jsem spokojený. Čistý android, update nových verzí relativně rychle.
  Mate na mysli Sirocco? Bylo by možné popsat i nějaké zkušenosti ohledně konstrukce, powermanagmentu či kvality foto/video či audio vystupu?

 5. Mám iphone, předtím jsem měl 6 androidů a musím říct, že na něj už bych se nevrátil.

  Iphone se nikdy neseká, je svižný a je tam neustále aktualizování systému. Například iphone 5s, který šel do prodeje v roce 2013 zvládne všechny dnešní aplikace má skvělé fotky a tak. Tím chci říci, že když si dnes koupít Iphone může Vám vydržet několik let bez nutnosti kupovat kvůli tomu, že nepodporuje tohle nebo tam to..

  Volil bych nějaký novější model, ale záleží podle Vašech finančních možnostech.

 6. Mohu doporučit Sony - velmi kvalitní zpracování, dobře optimalizovaný systém (neseká se), nikdy jsem s ním neměl žádné problémy. Nyní cca rok mám Xperia XZ Premium a je super: konstrukce kovová, IP68 (může do vody), displej 4K, audio 2 repráky.

 7. Citace Původně odeslal Martin Heralecký Zobrazit příspěvek
  Mohu doporučit Sony - velmi kvalitní zpracování, dobře optimalizovaný systém (neseká se), nikdy jsem s ním neměl žádné problémy. Nyní cca rok mám Xperia XZ Premium a je super: konstrukce kovová, IP68 (může do vody), displej 4K, audio 2 repráky.
  Děkuji za další tip. Sám jsem přemýšlel o Sony Xperia XZ2 Premium. Nicméně stále slyším na fórech, že v součastnosti je top jedině Samsung nebo iPhone a "z Číny" pak Huawei a následně Xiaomi..

 8. Citace Původně odeslal panpavel27 Zobrazit příspěvek
  Děkuji za další tip. Sám jsem přemýšlel o Sony Xperia XZ2 Premium. Nicméně stále slyším na fórech, že v součastnosti je top jedině Samsung nebo iPhone a "z Číny" pak Huawei a následně Xiaomi..
  Samsung nějak z principu nemám rád a jablko jsem nikdy neměl. Nicméně Xiaomi nedoporučuji, především kvůli jejich hodně upravenýmu Androidu, který je fakt za trest používat.

 9. Citace Původně odeslal Martin Heralecký Zobrazit příspěvek
  Samsung nějak z principu nemám rád a jablko jsem nikdy neměl. Nicméně Xiaomi nedoporučuji, především kvůli jejich hodně upravenýmu Androidu, který je fakt za trest používat.
  Co se týče MIUI ani s českou podporou to taktéž nepovažuji za adekvátní. Co se týče Androidu, tak kromě Pixelu od Google uvadí tuším aktualní verzi Androidu asi nejrychleji Sony viz. XZ3 a Android 9 Pie atd. Nicméně za mě je to spíše volbou konzerativního uživatele a nemám aktualně prostudované hodnocení z DxOMark ohledně fotografií, AnTuTu Benchmark,... Navíc tyto hodnocení častečně považuji za zkreslené. Více vypovídajicí jsou pro mě konknktetni zkušenosti uživatelů. Ale souhlasím s tím, že je to pro mě asi i přes nedostatečne fundovaný pohled a špatné prodejní výsledky v 3Q 2018 zatím favorit. Uvidím jak to vidí ostatni...

 10. Jedině Iphone! Už jsem měl v rukou všechno na delší odzkoušení ale Iphone je prostě nejlepší z mé zkušenosti.

 11. Citace Původně odeslal VOSICKA Zobrazit příspěvek
  Jedině Iphone! Už jsem měl v rukou všechno na delší odzkoušení ale Iphone je prostě nejlepší z mé zkušenosti.
  Děkuji za další názor do diskuze. Co se týče starších iPhonů neměl jsem možnost je dostatečně prostudovat co se týče uživatelské zkušenosti. Nicméně u starších přístrojů mi vzhledem k Retina displeji apod. přišli morálně zastaralé a jinak tomu nebylo ani u procesoru apod. Nicméně vynikají podle mého celou historii fotografiii a s Bionic chipsetem miří výkonostně do nejvyšší třídy. Vnimíte benefity i v samotném iOS s konstrukci, které jsou "jediným dílem made in USA", v čem konkrétně spatřujete benefity vašeho přístroje?

 12. Zrovna před pár dny jsem vyměnil Nexus 5X za Nokii 8. Tedy za normální a nikoliv za Sirocco, protože jsem trochu konzervativní a líbí se mi spíše klasičtější konstrukce. A rozhodně spokojenost. Čistý Android, rychlý telefon, super konstrukce. Dobrá volba, se kterou jsem spokojený.

 13. Já jsem trochu úchyl, takže když vidím implementaci nových techmologií nedá mi to, i když asi samozřejmě jako každý koukám ns poměr cena/výkon.

  Co se týče té Nokie i přestože to už produkuje HMD Global, tak se mi to zda celkem za ty peníze rozumné...

  Budu to považovat za variamtu pokud mě nikdo nepřesvedčí k důvodu nákupu vlajkových lodí od jiného výrobce..

  Díky za tip
  Naposledy upravil panpavel27 : 10.11.2018 v 23:59

Hostujeme u Server powered by TELE3