Web pro horních 10 000 www.koncier.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Kreditový systém ve webové aplikaci

 1. Dobrý den, chystáme se provozovat internetovou aplikaci, kde si zákazníci budou moct dobít kredit, za který budou nakupovat služby. Kredity tam jsou z toho důvodu, aby si zákazník mohl jednorázově dobít větší sumu a neprováděl tak x malých transakcí, ale jednu větší.
  Vztahuje se na systém s kredity nějaká legislativa? Máme tam i refundaci - tz. jak zamezit aby služba nebyla zneužívaná pro praní pěněz. Na co dále si dát pozor a co určitě nepodcenit?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. již je to spousta let co jsme to řešili, ale myslím, že bylo potřeba povolení od ČNB.

  Nevím, jestli v dnešní době je tohle dobrý nápad, není lepší (a ve výsledku levnější) použít buď platební karty nebo služby třetí strany (paypalo, twisto, payu), myslím, že tihle všichni nabízí opakované platby. Hledej jak jsou řešena předplatná pro služby.

  Ochrana proti nelegální činnost je vždy složitá, je potřeba s tím počítat již v návrhu (viz zpackaná blesk peněženka) a mít pravidelnou kontrolou. Velice rychle se vynoří lidé, kteří toho začnou zneužívat, ve společnosti je poměrně dost malých nelegálních příjmů, které se snaží jedinci různé zlegalizovat. Jakkákoliv možnost, že může zaplatit jedna osoba a pak druhá to vyzvednout a používat (objednávka přes nabité kredity někým jiným) je vždy lákavá.

 4. Twinstar.cz a spoustu jiných herních serverů by mohl být příklad toho jak se to dá udělat (nicméně nevím jestli to je použitelné pro vás)

  The goal of Donate is to financially support our projects and for your contribution you'll recieve Stars, which can be used as payment for various services.

  By sending your contribution, you agree that you are sending money as a voluntary donation to support our server. All donations in favor of the server owner are purely voluntary and the user has no right to claim on any rewards or services on their basis.
  http://screenshot.cz/KSA0A/

 5. Klasické platební systémy jsou "mimo náš dosah", spadáme pod high-risk payments. Nicméně u použité platební brány je i možnost předplatného ap. Dále náš systém již počítá s kredity, předělat na fiat měny by bylo drahé.

Hostujeme u Server powered by TELE3