Více informací

Externí obchodník – tvorba www stránek

Zabýváme se tvorbou a provozem internetových stránek a hledáme posilu do našeho týmu na pozici "externí obchodník". Práce je vhodná jako přivýdělek k jiné činnost nebo jako brigáda. Hlavní výhodou je naprostá časová svoboda a fakt, že k práci potřebujete pouze telefon a počítač připojený k internetu.
Náplň práce
Práce spočívá v aktivním vyhledávání a telefonickém oslovování firem které potřebují nové internetové stránky. V případě, že máte další zkušenosti s psaním textů, tvorbou či správou www stránek je možné náplň práce rozšířit a také navýšit celkovou odměnu.
Nabízíme
  • Maximální časovou flexibilitu - je na vás zda budete pracovat například 5 nebo 15 hodin týdně
  • Práci z jakéhokoli místa připojeného k internetu
  • Motivační odměnu založenou na výsledcích a objemu odvedené práce - obvykle mezi 5 - 12 000 měsíčně
  • Možnost získat zkušenosti v oblasti tvorby stránek
  • Možnost zlepšit své komunikační a prodejní schopnosti
Požadujeme
  • Schopnost samostatné práce a plánování času
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Komunikativnost
  • Základní znalosti týkající se fungování internetu a internetových stránek
  • Velkou výhodou je zkušenost v oblasti obchodu či telemarketingu
  • Ke spolupráci v první fázi preferujeme IČ
S pozdravem Radek Vanat
Tel.: 778 006 881
E-mail: vanat@youweb.cz
Web: www.youweb.cz
6 zobrazení
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 26. 2. 2018
Neověřen
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.

Další poptávky Více