Kvalitní hosting pro WordPress [WP3]
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Existuje klávesnice pro účetní?

 1. Zdravím,

  neexistuje nějaká klávesnice pro účetní?

  Konkrétně bych rád, aby v oblasti numerické části (vpravo) byla krom desetinné čárky i klasická tečka (kvůli zadávání datumů ap.)

  (Ev. bych si dokázal představit, že by to mělo další nějaká zlepšení. Hned takto od boku mne napadá třeba "00" či "000")

  Díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Tomond poptává: Poptávám inzertní web
  Graphic_goo poptává: Poptáváme magento programátora
  DLostev poptává: Instalace šablony na Prestashop
 3. Řekl bych že přímo pro účetní klávesnice se neprodává, ale dělají se nyní USB HID zařízení, které se můžeš sám naprogramovat, a pod tu klávesu si i strčit symbol.

  - http://www.elsra.com/PK-2068.html
  - http://www.fentek-ind.com/kpp24nkpu.htm#.W8XJZxMza3U
  - http://www.angry-face.com/product/x-...24-usb-keypad/

 4. holky na typografii používají herní konfigurovatelné klávesnice :), stojí sice několik tisíc, ale ušetří jim s psaním spousty času. Osobně docela dlouho pokukují po tomhle https://sonderdesign.com/ a čekám, kdy bude k dispozici, cena je ale dost vysoká.

  Teď jsem některé věci z nich předělával do macbooku s touchbarem, opět je to velice užitečná věc právě na tyhle speciálky, hlavně to je přenosné a člověk to má i na cestách, nemusí s sebou tahat klávesnici.

  Do některých klávesnic je možné koupit prázdné klávesy nebo to prostě přelepit lepičkou. Dokonce je možné si vzít vlastní jakoukoliv klávesnici, udělat si na to vlastní rozložení (na windows na to je nástroj), přelepit klávesy lepičkami a používat to takhle. Před dvaceti lety jsem takhle psal rusky.


Hostujeme u Server powered by TELE3