Loveo - Luxusní erotický brand s kompletním automatizovaným eshopem a skladovými zásobami jen za cenu skladu
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Kvalitní e-mailing již od 0,01 Kč | Vyzkoušejte náš cool e-mailing | coolemailing.cz

 1. Potřebujete poslat 1 stejný email na 1 000 kontaktů ? 10 000 kontaktů ? 100 000 kontaktů nebo více? Odeslání emailů do 24 hodin ? Do 12 hodin ? Do 6 hodin ? Umíme to i rychleji!

  Přemýšlíme jinak


  Naše servery pro rozesílání e-mailů jsou naprogramovány tak, aby se sami učili a naslouchali tomu, co jim ostatní servery říkají. Zpracovávávají nepřijaté e-maily (bounces) a také stížnosti na spam, které získali prostřednictvím Feedback loop. Skvěle zvládají greylisting a throttling. Dále sbírají a vyhodnocují metriky a informace o doručitelnosti na úrovni každé domény. Na základě těch se pak učí, jak s cílovou doménou co nejefektivněji komunikovat.

  Klíčové vlastnosti našeho emailingu


  Základem je DKIM, SPF, DMARC, PTR, MX, SMTP, EHLO, RBL, IP a mnoho dalších technických detailů, díky čemuž se můžete soustředit na jiné věci, které jsou klíčové pro vaše podnikání.

  E-maily mohou obsahovat přílohy, obrázky a grafické formátování

  Možnost rozesílat textové i HTML e-maily

  Antispamová kontrola


  Nemusíte se bát, že email skončí ve spamu - vždy doručíme v nejlepší kvalitě.

  Před tím, než kampaň rozešleme, tak naše antispamová kontrola zhodnotí vaši kampaň dle předem stanovených kriterií, podle kterých je každý e-mail hodnocený antispamovými filtry schránek příjemců. Aktivně monitorujeme naši infrastrukturu, tak abychom identifikovali možná rizika související s black listy nebo problémy s reputací IP adres. V momentě, kdy odhalíme nějaký problém, je ovlivněná IP adresa ihned vyřazena ze systému a začínáme pracovat na rychlém odstranění a prevenci do budoucna.

  Nemůžete se rozhodnout nebo máte nějaké otázky? Vždy vám uděláme lepší nabídku než konkurence. napište nám na email: info@coolemailing.cz

  Kontakt

  info@coolemailing.cz
  www.coolemailing.cz

Hostujeme u Server powered by TELE3