Dobrý den,

nabízím k prodeji eshop, který měl být náš hlavní eshop. Momentálně nám na toto nezbývá čas a ani energie, což je škoda, neboť potenciál má velký.


Eshop je naplněný zbožím, ale toto zboží je samozřejmě možno nahradit vlastním, nebo jakýmkoli jiným.

Běží na systému Webareal (roční náklady cca 3500 Kč - nyní zaplaceno do 16.1.2019)). Tento systém je velmi variabilní s velkým rozsahem funkcí a nastavení, od exportů pro dopravce, do porovnávačů zboží, napojení na GA, platební brány a mnoho dalších základních i pokročilých funkcí, které jinde jsou za příplatek nebo ke koupi za větší peníze. Tady je dobrý poměr cena - výkon. Zákaznická podpora funguje spolehlivě a poradí s jakýmkoli nastavením a problémem.

Šablona je dělaná na zakázku a je plně responzivní.
K eshopu je pěkná doména: bio-kramek.cz

Obchod má velký potenciál pro jedince, nebo společnost, která se tomu bude věnovat. Já na to bohužel nemám čas.

Kupujícímu nabízím podporu radou v začátcích a v případě zájmu mohu provést i základní nastavení údajů o novém majiteli.

Velká výhoda: s koupí tohoto eshopu nejste nuceni odkupovat žádné skladové zásoby, tak jako tomu bývá zvykem u podobných prodejů.

Kupující získá funkční eshop s originální grafikou a responzivní šablonou, pěknou doménu cz, předplatné na mnoho měsíců dopředu (doména i hosting), originální logo eshopu, fcb stránku a účet na twitteru.

V této aukci můžete přihazovat s důvěrou. Smlouva o prodeji je samozřejmostí.
Nabízím pěkný eshop (do jehož úpravy bylo zainvestováno). O ceně nechť rozhodne (web)trh :)

Od výherce očekávám zaplacení celé částky nejpozději do 3 dnů od skončení aukce. Přístupová práva předám okamžitě po připsání částky na účet a současně zajistím převod hostingu a domény.

V souvislosti s prodejem jsme odstranili většinu zpětných odkazů, které vedli z dalších stránek.

Návštěvnost je v současné době cca 500 uip měsíčně. Objednávky za poslední měsíc 2. V případě zájmu zašlu přehled realizovaných objednávek.