Prodej projektů Duchod.cz, Duchodova-Reforma.cz a doména MojeFinance.cz
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 40 z 40

Martin Studený alias Zasmatsesro. Další podvodník v komunitě.

 1. Citace Původně odeslal Whispere Zobrazit příspěvek
  Podle vizáže bych soudil, že se mu líbí, když dostane po prdelce :-D
  po a ne do? :-D

  ---------- Post added 17.09.2018 at 12:18 ----------

  Citace Původně odeslal Zasmatsesro Zobrazit příspěvek
  Ostatni by vám řešit slo a řešit samy sebe ne :D víte co se říká ze na webtrhu sou ty největší zkrachovalci:D tak tu ze sebe kazdej nedělejte milionáře :-DDD
  Zkrachovalec jsi tady ty hele:)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Kdyby se tenhle výkuk dal dohromady s Kalužou, určitě by spolu vymysleli něco ultimátního :-D

 4. Citace Původně odeslal Zasmatsesro Zobrazit příspěvek
  Ostatni by vám řešit slo a řešit samy sebe ne :D víte co se říká ze na webtrhu sou ty největší zkrachovalci:D tak tu ze sebe kazdej nedělejte milionáře :-DDD
  Nejsem milionář, ročně vydělávám sotva půl milionu čistého, ale víš co? Vždy zaplatim fakturu včas a jak se mi krásně žije s čistým svědomím :-) Vsadím se, že máš ročně sotva dvě stě a to ještě s podvodama. Jinak vítej mezi zkrachovalci.

 5. @FunTomas, nemá smysl plácat čas, energii a radost nad těmito lidma. Oni stejně si nic neuvědomí jelikož celý život vydělávají podvody a pokud jim to jde, tak nehodlají řemeslo měnit.
  Nicméně pokud si na tyhle lidi nedošlápne policie, tak se vsadím že někdo se jednou naštve a banda podřadných lidí si na něj došlápne. Potom otázka co je lepší :-D Zda pouta nebo upravený ciferník.

 6. Citace Původně odeslal Zasmatsesro Zobrazit příspěvek
  Ostatni by vám řešit slo a řešit samy sebe ne :D víte co se říká ze na webtrhu sou ty největší zkrachovalci:D tak tu ze sebe kazdej nedělejte milionáře :-DDD
  Kde ze sebe dělám milionáře? Pravda, vždy bylo na učebnici českého jazyka, takže pokud to měříte tímto pohledem, tak ano, jsem milionář :)

  Každopádně být Vámi, tak se snažím své průsery vyřešit, ať pak nemusíte leštit trubky ve vězení.

 7. Martin to má nahnuté, neznamená, když je na svobodě, tak že bude i v budoucnosti. On to jinak neumí, než nelegálně. Martin je pacient, který hledá způsoby, jak vydělat peníze, hodně peněz, v minulosti utratil cca milion Kč za hovadiny a ty časy by chtěl vrátit.Prodával spinner pro děcka, nakonec ho šetřila i ČOI s policií + další.. Krade a kšeftuje s fb stránkami, fb profily a další věci. Je tak blbej, že si myslí, že se o něm neví, přitom se jen čeká, až se to nahromadí.. Martine pokračuj v tom, co ti jde nejlíp. Aspoň tě dlouho pak neuvidíme.:))

 8. Citace Původně odeslal FunTomas Zobrazit příspěvek
  Říká se nesuď člověka podle vzhledu ... Ale tady je to jasné :D Takové padesátikilové hovádko, co nikdy nebude makat jinak než podvodem :)
  dyk, dylyna, dygitálky, dyskotéka,

 9. Zbejvá ti leda zasmát se s.r.o :))

 10. To neprojde přes zápis, protože už existuje Zasmat s.r.o.

 11. Ano ano, toto individuum funguje přesně takto a do spolupráce jde už s tím že nezaplatí, přesto že sám navrhne částku. Žije v iluzi že když udělá drsnej vopičí xicht na FB obalenej do nášivek, že mu to něco zvedne, možná to nízký sebevědomí, ale IQ, charakter a svědomí jistě ne. Buď je to synek lichváře a "tanečnice", nebo má trauma z raného dětství a má potřebu žít v iluzi Bronxu či co.

  Chtělo by to stránku kde by se tihle "šmejdi" vystavovali s informacema, takovej katalog virů a parazitů. Je to patologickej jev individuí bez charakteru a svědomí.

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3