Vychází vás správa PPC kampaní draho? U Chodil Digital nyní vstupní analýza ZDARMA a správa ÚNOR + BŘEZEN již od 1.900 Kč. Jen do 28.2.
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Pozice na heuréce

 1. Během minulého měsíce se nám jedno, normálně né moc prodávané zboží dostalo na první pozice celé sekce na heurece a najednou prodeje závratně vyskočily až do vyprodání zásob. Zboží jsme tedy na pár dnů stáhli a po týdnu opět spustili prodej. Ale na heuréce najednou jsme už týden na stránce 68 mezi naprosto nerelevantním balastem a ani při fulltextovém vyhledávání přesného klíčového slova nás to nenajde. Najde to pouze při zadání celého slovního spojení. A teď přemýšlíme jak to dostat zase nahoru. Vím že stačí platit vic za proklik a ono nás to tam hodí, ale nemáme ověřeno zákazníky a nemůžu si tedy zvolit výši prokliku, nehledě na to že docela pochybuji že v tomto odvětví je někdo kdo by mohl platit víc než než minimum ( kde o korunové a desetikorunové položky)
  Napadlo mě tedy zda řadí podle toho kolik lidí na zboží klikne, nebo kolik lidí ho vyhledává... Nebo podle něčeho úplně jiného? Není problém sehnat několik stovek lidí kteří mi kliknou na odkaz, sicemě to bude stát nějakou tu tisícovku, ale pokud se to vrátí do stejných obratů jako to bylo před týdnem tak to mám za dva dny zpět.

  ---------- Příspěvek doplněn 14.09.2018 v 09:20 ----------

  No poslal jsem tedy alespoň dotaz na heureku proč mi vyhledávač v sekci najde několik stránek nerelevantních druhů zboží, místo toho které hledám. Třeba to pořeší sami.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Třeba je to TOP zboží. Podívejte se, kdo je nyní na top pozici. Pokud je to eshop patřící skupině Rockaway, pak s tím už nic neuděláte ... ;-)
  (pokus o vtip)

 4. Já nevím je to nějaké divné.
  Jak bych to popsal... když bude sekce gumáky a sandály a já se tam prokliknu a mám prvních několik stránek plných pohorek a na první straně pouze jedny sandály.
  Tak zadám do vyhledávání v sekci sandály a očekávám že mi to najde všechny sandály v sekci, ale ono to tam opět zařadí všechno zboží co je uloženo v sekci, jen mírně prohází pořadí.
  nově jsem tedy ke zboží přidal atributy pro vyhledávání které se tam začaly zobrazovat.
  Je to tedy sekce sandály a gumáky a teď se vlevo zobrazuje filtr na filtrování sandálů, přesto že se zboží jmenuje sandály modré.
  No uvidíme co to udělá až se mi znova načte feed.
  Nedá se feed náhodou nějak ručně znovunačíst? mám pocit že to tam někde bylo, ale teď to nemůžu najít.

  ---------- Příspěvek doplněn 14.09.2018 v 15:10 ----------

  Tak z heureky mi již odepsali, prý všechno funguje jak má... no tak si letos lidi "gumáky" nekoupí .

  Vše jsem jim tedy znova popsal a hodil screeny... tož jsme zvědavej

  ---------- Příspěvek doplněn 14.09.2018 v 16:47 ----------

  no ozvali se mi znova a že teda to fakt nefunguje a podívají se na to, ale zatím neví kdy.
  Takže asi nemá moc cenu to teď řešit a snažit se dostat nahoru.

  To sem si ale krásně pokecal:-)

 5. tak hlavně, když se tam dostanete a když zboží vyprodáte, tak ho nestahovat z feedu i za cenu "hluchých" prokliků, protože zpět se to vrací těžko a je to hodnocené podle oblíbenosti zákazníků, takže čím víc se na produkt kliká a čím víc to heuréce vydělá, tak je to výš, samozřejmě, že tomu rád "někdo" heureky pomůže, pokud vyhodnotí, že je to pro heuréku výnosnější, než produkt, který je tam teď

Hostujeme u Server powered by TELE3