Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

MailPoet - dva různé "Sign-up confirmation"?

 1. Hezký den,

  máte někdo zkušenost s MailPoet? Mám web ve Wordpressu a na sběr a rozesílání newsletterů jsem si vybrala MaiPoet právě pro dobré recenze a že je do 2000 kontaktů zdarma. Ale... buď jsem "blondýna" a nenašla jsem způsob, jak na to.. anebo to opravdu nejde?

  Jde o automatický e-mail, který chodí po zadání e-mailu do formuláře (Chci newsletter). Tento "sign-up confirmation" se vypíše v nastavení. Jenže já chci mít listy dva - jeden pro newslettery a jeden pro e-book, ale možnost sing-up confirmation vidím pouze jeden.

  Opravdu nejde mít pro každý list svůj vlastní potvrzovací e-mail? Nebo to jde až v placené verzi?

  Předem moc děkuji za radu! A případně, pokud to nejde... jaký jiný plugin byste mi pro tyto účely doporučili?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Sign-up confirmation e-mail je v Mail Poet pouze jeden, ale pomocí shortcode[lists_to_confirm] vypíšeš příjemci, do kterých listů se přihlašuje.

 4. Jojo, tuhle možnost jsem pochopila. Ale raději bych na každý list vlastní, jiný text.
  Předpokládám správně, že v jiném pluginu na newslettery atd. to půjde?

 5. Jistě, jiné pluginy nebo služby ti asi umožní více nezávislých sign-up conf. mailů, ale záleží, kolik máš (plánuješ) odběratelů a přes co posíláš.
  ---
  Já třeba u jedné firmy mám 45 tis. odběratelů, a pokud jim posílám jednou za měsíc newsletter, tak přes kombinaci MailPoet+Amazon SES mě to stojí 4,5$ a přes MailChimp 240$.
  To už je sakra rozdíl.

 6. No zatím to rozjíždím, ale nečekám, že hned tak budu mít tisíce odběratelů. Vidím to tak do tisíce momentálně. ;-)

 7. a co tak pro každý list udělat jinou "confirmation page" viz. Optional:[lists_to_confirm].... jen tak uvažuji, ale nezkoušel jsem

 8. @cargopro: Přihlašovacích/odhlašovacích stránek, formulářů, widgetů si v MailPoet uděláš kolik chceš, ale ten potvrzovací email je pouze jeden - ten si můžeš upravit v nastavení pluginu.

 9. Díky moc za konzultaci. ;-) Holt se s tím budu muset nějak poprat a vymyslet univerzální text, který tam sedne (a sedne i mým čtenářům tak, aby to potvrdili). :-)

 10. @Veee: jak jsem psal výše, udělej a otextuj si dobře ty vlastní přihlašovací stránky, a ten potvrzovací e-mail udělej velmi minimální.

Hostujeme u Server powered by TELE3