Kupte si domény LanoveCentrum.net, LanoveAktivity.cz, Lanove-Centrum.cz, LanovePrekazky.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Program pro nastavení pauzy, který po určitou dobu zabrání používání PC

Podrobnosti aukce
Loading...
Končí 26.08.2018 v 10:28  
Počet sledujících: 0
Zájemci: 1
Odezva: 100%

Poptávající preferuje
Poměr cena/výkon

Rozsah
Software

Rozpočet
2 - 10 tisíc Kč

 1. >>> POPTÁVKA JE STÁLE AKTUÁLNÍ <<<

  Dobrý den,

  Sháním někoho, kdo by mi vytvořil program pro Windows 10, který dokáže po určitou dobu kompletně zablokovat (nebo spíše odpojit) klávesnici (tak aby nefungovala ani zkratka ctrl+alt+del), ztemnit obrazovku, ztišit zvuky, spustit libovolný soubor a zobrazit časovač, který bude ukazovat, kolik času zbývá do konce pauzy.

  Již jsem to tu zadával dříve a vždy byl problém s tím, že klávesnice ve Windows 10 jde kompletně zablokovat/odpojit pouze s administrátorským oprávněním, takže sháním někoho, kdo to dokáže udělat tak, aby se do programu dalo nějak uložit a zašifrovat heslo k admin účtu a aby se ta pauza automaticky spouštěla pod tímto admin účtem, aniž by se muselo vyplňovat heslo apod i když je přihlášený běžný uživatel.

  V příloze níže je nákres, jak by měl program vypadat a detailnější popis funkcí.

  Pokud máte zájem a dokážete všechny požadované funkce naprogramovat, napište mi prosím, za kolik byste byli ochotní to naprogramovat, v jakém programovacím jazyce a nejpozdější termín, kdy bych mohl počítat s otestovanou a zcela funkční verzí programu, případně jakékoliv vaše dotazy.

  Předem děkuji za nabídky.

  Martin
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: Break.png Zobrazení: 101 Velikost: 836,1 KB  

Hostujeme u Server powered by TELE3