Více informací

Hledáme programátora se znalostí WP na správu eshopu

Dobrý den.
Hledáme zkušeného programátora ke stálé spolupráci na administrativě již fungujícího eshopu, který běží na platformě WordPressu.
Náplň práce: dozorovat systém v bezchybném chodu, přidávat nové produkty, napojovat XLM feedy nových dodavatelů, apod.
Požadujeme:
- bezchybnou komunikaci
- dlouhodobou spolupráci
- VYSOKOU spolehlivost
- rozumnou cenu (cena/výkon)
- zkušenosti s eshopy + uvítáme nové nápady ohledně propagace a vylepšení webu
Nabízíme:
- podíl na zisku
- solidní jednání
- možnost realizace dalších projektů
Vážní zájemci volejte přímo na t. 222311991.
Těšíme se na případnou spolupráci!
S přáním krásného dne
Ladislav Horvát
jednatel
OTRINO Invest s.r.o.
info@otrinoinvest.cz
www.otrinoinvest.cz
14 zobrazení
ikona hodnoceni
2 hodnocení
členem od 3. 1. 2017
Neověřen
ikona hodnoceni
od Marie Fusselova (2 hodnocení)
11. 10. 2019
Katastrofální spolupráce. Rozhodně nedoporučuji ostatním uživatelům!
ikona

V loňském roce jsem panu Horvátovi na webu všechno levně dělala popisky k produktům a do dnes nemám zaplaceno. Najmula jsem si i právníka, na předžalobní výzvu nereagoval, nyní se snažím dostat ceou věc k soudu. Dejte si na něj pozor.

ikona hodnoceni
od TomasSchejbal (1 hodnocení)
22. 8. 2018
Spolupráce proběhla výborně, komunikace byla rychlá a excelentní a jsem nadmíru spokojen.

Další poptávky Více