Zařídím nejvýhodnější hypotéku/ půjčku / pojištění
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Nemožnost ovládání dotykem na webu

 1. Ahoj všem.

  Když se kouknete na stránku https://www.megasecondhand.cz/damsky...-tricko/41613/ , tak tam je použit pro prohlížení fotek produktu scriptík, který dělá ty prolínačky a byl již v původní HTML šabloně.
  Zjistil jsem, že když někdo prohlíží web třeba z mobilu a používá dotykové ovládání, tak potom nefunguje posun stránky tažením prstu, když se dotknete toho velkého obrázku. Snad je to pochopitelné :-)

  Ve frondendu se moc nepohybuju, tak se raději předem ptám, protože byl to asi zkoušel stylem pokus/omyl a třeba někdo znalý uvidí řešení hned.

  Jak to tedy opravit?

  Díky moc za radu.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Vidím že se na šabloně používá modernizr, nejednodušší řešení je dle mého přidat v souboru main.js nad inicializaci elevate Zoomu negovanou podmínku, zda se jedná o mobilní zařízení. Na mobilním zařízení se tedy plugin vůbec neinicializuje a vše by mělo dle mého pak fungovat v pořádku.

 4. Citace Původně odeslal Toliceek Zobrazit příspěvek
  Vidím že se na šabloně používá modernizr, nejednodušší řešení je dle mého přidat v souboru main.js nad inicializaci elevate Zoomu negovanou podmínku, zda se jedná o mobilní zařízení. Na mobilním zařízení se tedy plugin vůbec neinicializuje a vše by mělo dle mého pak fungovat v pořádku.
  To sice jo, ale pak mi zase nefungují ty "prolínačky" obrázků. Pokud se nenajde lepší řešení, musel bych si pak napsat JS, aby to ty obrázky prohazovalo bez prolínání, ale byl bych raději, kdyby tam ta funkce zůstala.

Hostujeme u Server powered by TELE3