Prodej projektů Duchod.cz, Duchodova-Reforma.cz a doména MojeFinance.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Plugin - databáze sportovců

 1. Ahoj,

  hledám plugin, pomocí kterého bych byl schopen si na WP jednoduše vytvořit a spravovat veřejnou databázi sportovců s tím, že se mohou sami sportovci do databáze registrovat. Sportovce je potřeba dělit na muže, ženy, děti... následně dle váhových kategorií a vždy musí spadat pod jeden z klubů, které budou předem zadané. Pro ověření může mít každý klub svůj neveřejný nějaký "ověřovací kód" (libovolné).
  Takto vytvořené profily sportovců by se daly zobrazit (včetně prof. obrázku a případně dalších fotografií) a obsahovaly by další údaje (počet zápasů, věk...) jako třeba. zde http://boxrec.com/en/

  Zkoušel jsem na to použít plugin Product Catalog, je ale dost kostrbatý designově a sportovci se nemohou přidávat sami. Nenapadá někoho lepší plugin? Nějaké e-shopové jsem taky zkoušel ale výsledek nic moc.

  Díky za rady.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ahoj,
  mám něco naprogramované v php :) co mám na wordpressu. Možná bych ti mohl :) jestli se ti bude líbit moje řešení.

  ---------- Příspěvek doplněn 09.07.2018 v 15:52 ----------

  Můžeš se podívat sám :) je by se pak muselo vyřešit zobrazení jednotlivé stánky ale jelikož můžeš díky pluginy Insert PHP, používat php tak by to nemuselo být obtížné
  V navigaci si klidně něco zaregistruj ať vidíš že to funguje - REGISTRACE PROJEKTU -> VÝPIS PROJEKTU
  Czech StudNET Awards

 4. Díval jsem se a je to v podstatě to co hledám. Jediné co mi chybí je filtrování nějakými checkboxy toho celého seznamu např. pouze muže / ženy, nebo danou váhovou kategorii. Teoreticky to je nic, vím jak to teoreticky udělat, ale v PHP právě neumím :/ Plus abych nemusel vytvářet statickou stránku pro profil ale aby se sestavila z dat z databáze. Nejlépe pro zobrazení vypadají e-shop pluginy, tam se ale bohužel nemohou sami sportovci přidávat. Pomoc by se mi určitě hodila.

 5. Filtrování by se dali nějak vyřešit třeba příklad uděláš 3 foreach (ve funkci) takže bys měl = Všichni-Muži-Ženy a pak funkce kde budeš mít vlastní -> $sql = "SELECT vsichni FROM sportovci"; a tahle bys udělal 3 funkce takže by jsme měl vyřešené filtrování (pomocí takového menšího menu) jako to je u filmů a tak. No jelikož ve wordpressu jsem dělal jen tenhle web protože to bylo zadání pro ředitele tak nevím jak by to šlo udělat co nejrychleji aby to zabralo málo času a nevznikl z toho "špagety kod". Ta tyhle projekty je nejlepší nette :/
  Přidávání lidí jsem zde řešit přes nějaký formy pak jsem jen posílal data do databáze a vlastně nějaký admin to může kontrolovat přes email kde mu má přijít email že je zaregistroval a kdyby byl nějaký fake uživatel tak ho smaže z admineru jednoduchým příkazem.
  Mám ještě tenhle projekt napsaný v čistém php http://b2015janyja.delta-studenti.cz/Build/ a je tam i profil zaměstnance (pro tebe toho sportovce).

Hostujeme u Server powered by TELE3