Vyvíjej vlastní projekty a expanduj do zahraničí! Jak. Přijď na 13. Affiliate konferenci v Praze
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Naprogramování formuláře do Prestashopu

 1. Zdravím, už jsem zoufalí. Nemohu nikoho najít na úpravu modulu, je to jedna z mála věcí a poslední velká věc, která brání rozjetí projektu. Jedná se o PS 1.7.2.4.

  Proto se chci optat na jinou možnost. Dokázal by tu někdo vyřešit a naprogramovat následující požadavek, nebo je to opět nereálné?

  Jde mi o obyčejný formulář vložený do produktové karty. Tento furmulář by měl suplovat nynější modul Dynamic product price. Zákazník si koupí celou desku za uvedenou částku. Formulář tedy NEBUDE pracovat s cenou. Funkce formuláře:

  - zadání A v mm a strany B v mm
  - zvolení jednoho ze dvou možností směru dekoru (radio)
  - zvolení či nezvolení ohranění hran desky (check)
  - DŮLEŽITÁ je funkce "přidání dalšího dílce", kde se formulář rozroste o další - stejná políčka
  (viz příloha)
  - potřeba v administraci check box, kterým potvrdím zobrazení u konkrétního produktu

  To je vše. tyto informace potřebuji jen vidět v objednávce, která přijde a v košíku u produktu pro zákazníka. Velké plus by bylo, kdyby formulář uměl pracovat s váhou a rozměry, tedy A x B v mm = AB mm2 (celá deska = X kg / m2 a při práci s rozměrem by bylo dobré, kdyby to při určité mezi oznámilo, že jedna deska nejspíše nebude stačit.), ale toto už není podmínkou. Dokázal by to tu někdo udělat? Popřípadě poradí mi někdo, v čem je problém a kde nastává háček, který nikdo neumí vyřešit? Díky moc. Tom

  Název: formular.jpg
Zobrazení: 103
Velikost: 202,0 KB

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Opravdu nikdo nic? :-(

 4. zkus to dát do nabídek a asi je to o tom jakou cenu nabídneš. Programátorů tady není tolik a nechodím sem tak často, chvilku počkej, třeba se někdo přihlásí.


 5. Už jsem sem dával několikrát poptávku, dokonce s tím, že upřednostňuji opravdu kvalitu nad cenou a stejně se nikdo neozval. Tak jsem dal inzerát na prestashop.com forum :-) Uvidíme, díky :-)

Hostujeme u Server powered by TELE3