Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 32 z 32

Doporučte managed server za rozumnou cenu

  1. Přímo od zdroje? Jakože třeba netio a master nabízejí úplně to samý, jenom protože vezmete server od masteru to bude třeba levnější protože je to jakože přímo? Jakože cože? :D To by mě fakt ještě zajímaly ty další vícero důvody. :-) Podle mě teda obě firmy nabízej něco úplně rozdílnýho a to včetně rozsahu služeb ale beru jiný názory i když teda nezaložený na logice nebo mnou nepochopený. :D No vůbec nejlepší je někoho nebo něco neznát a vyjadřovat se k tomu.

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. Hezký den, tak asi abych věci uvedl na pravou míru...

    Se společností Master Internet kromě toho, že u ní máme umístěny naše servery, neboť se, mimo jiné, jedná o datacentrum, nemáme jinak nic společného. Nabízíme a poskytujeme zcela jiný rozsah služeb navíc na jiných technologiích. Společnost Master Internet našim klientům neposkytuje žádný servis, tzn. že jim na nic neodpovídá a obecně tato vůbec nemá přístup k jakýmkoli našim datům, což ostatně vyplývá z našich všeobecných podmínek a dodatku o GDPR. Od Společnosti Master Internet nevyužíváme služeb koncových hostingů a ani jejich podpory, tzn. že žádné služby takzvaně nepředprodáváme, ale máme zcela vlastní tvorby a konfigurace.

    Domnívám se, že jakékoli otázky v této věci zodpovídat je možné zejména oficiální cestou, tzn. námi. Pokud máte jakékoli dotazy k tomu, jakým způsobem fungujeme a proč, můžete oslovit naše oddělení péče o zákazníky, kde se budou naši zaměstnanci komukoli ochotně věnovat.

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3