Zdravím Webtržníky! Nabízím k prodeji magazín WinPortál.cz zaměřený na operační systém Windows. Funguje od loňského podzimu a impulzem bylo vytvořit obdobný magazín jako jsou zahraniční Windows Central, OnMSFT, MSPoweruser apod. To zde chybělo a jednu konkurenci jsem překonal ještě před koncem roku. :)

Magazín není žádná sranda a jak to bývá, tak zkrátka už nemám téměř čas, který bych mu mohl věnovat. Aktuálně začíná okurková sezóna, takže to tolik nevadí, ale možná se pro něj najde někdo, kdo mu bude věnovat více péče...

Statistiky

Jak můžete vidět, je to hodně úzce zaměřený magazín i když na masový produkt. Zde je Google Analytics od ledna:Stručně lze říci, že při pravidelném publikování není problém se dostat nad 150/den. Trocha propagace (předám tipy), zalinkování či doporučení Google News to dokáže vystřelit 1000+/den.

Výdělky zatím byly ve formě několika PR článků (nutno ponechat) a po pár stovkách z Alza/Heuréka/Sklik. Adsense bohužel nemám. Přímo nabízená inzerce bude asi vhodnější.

Sociální sítě fungují, ale těch pár fanoušků za zmínku asi nestojí.

Příspěvků (články/PR/zprávy) je necelých 400!

Co všechno získáte

Možná si teď říkáte, že to nic extra není. Pravda, výdělky tam momentálně skoro nejsou, ale já věřím, že magazín svoji hodnotu má.

Je to plnohodnotný a fungující magazín, který obdobnou konkurenci téměř nemá. Ideální pro ty, kdo nechtějí začínat od nuly, chtějí trefnou doménu.
  • Zařazen v Google News (od ledna)
  • Zařazen v agregátoru PrávěDnes (téměř od začátku)
  • Na mail chodí tiskové zprávy (s možností kontaktu pro zapujčení produktů)

Celý je postaven (mnou osobně) na premium šabloně GeneratePress s celou řadou vlastních úprav (featured oblast na titulce, označení trendujících článků, pole pro zdroj, foto autora).

Získáte:
  • Zavedený magazín
  • Doživotní licenci GeneratePress Premium pro tuto doménu
  • Licenci na social plugin Monarch
  • Tipy a zdroje

Pomohu samozřejmě s přesunem na jiný hosting. V případě zájmu mohu být v budoucnu nápomocen jak při úpravách, tak se správou WordPressu.

Čerstvě je zde i redaktor, se kterým bude možné od léta domluvit spolupráci.

Nejsem plátce DPH. Kupujícímu vystavím fakturu (do zahraničí nefakturuji) a po uhrazení vše převedu/zašlu.

Zajímá vás ještě něco? Můžete mi napsat zprávu. Nemám v úmyslu reagovat na nižší nabídky ve zprávách, neboť jenom tvorba magazínu zabrala mnoho času. Nebudu za každou cenu prodávat. Děkuji za pochopení.