Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Jak zjistit Google ban na expirovné doméně?

 1. Zdravím všechny,

  existuje způsob jak zjistit google ban na expirovné doméně?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. tím, že jí zadáš do vyhledávače a nebude tam? site:domena.koncovka

 4. U dlouhodobě expirované domény tam myslím nikdy nic nebude...

 5. Citace Původně odeslal pixels Zobrazit příspěvek
  U dlouhodobě expirované domény tam myslím nikdy nic nebude...
  Tak psal jsi pouze expirovaná, žádné další info...Pokud je už dlouho expirovaná a není tam obsah, tak tam obsah nasaď a uvidíš.

 6. o jaký ban má jít? Pokud o ban z google adsense, tak jsou k dispozici různé checkery. Pokud o ban od googlu ve vyhledávání, tak to naexpirované doméně nepoznáš, to tě musím zklamat.

 7. Jde právě o google vyhledávání... asi aktuálně neexistuje žádná cesta, jak to zjistit, jedině se podívat na backlinky a odhadnout jestli tam nemůže byt ban.....

 8. Pokud je ta doména neaktivní už nějakou dobu a není ani v indexu dohledatelný minulý obsah, tak bych nic takovýho neřešil. Začni dělat obsah, pěkně poctivě a po potenciálním banu se zapráší. Navíc, málokdo dostane reálně ban na celou doménu. v drtivé většině případů dostávají jen penalizace (neplést s banem), na určité URL na dané doméně. ale to už vůbec nezjistíš. Ještě zkus napojení na search console, tam uvidíš alespoň ručně udělené bany a penalizace.

 9. Ve vyhledávání ban zjistíš jedině přes search console, pokud vůbec nějak. Téměř každý ban jde vyřešit, musí se to řešit individuálně, ale tvorba dobrého obsahu je určitě dobrou cestou.

 10. Existuje tak drsná penalizace, že doména zmizí z vyhledávání a nahození nového obsahu ať je jakkoliv kvalitní to nezachrání. Česky se nazývá ryzí spam.

Hostujeme u Server powered by TELE3