Vyvíjej vlastní projekty a expanduj do zahraničí! Jak. Přijď na 13. Affiliate konferenci v Praze
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Prodej fashion obchodu trendyFASHION.CZ - top cena

Přátelská zpráva
Loading...
Vyvolávací cena: 10 000  Kč
Historie příhozů: Žádné příhozy
 1. Nabízím k prodeji eshop trendyfashion.cz. Jedná se o zaběhnutý obchod, který je v provozu od listopadu 2017. Během těchto několika měsíců na něm bylo uskutečněno téměř 300 objednávek.

  Eshop běží na Prestashopu a je v něm provedeno nespočet individuálních úprav a zakoupena spousta modulů.

  Trendyfashion.cz nabízí sortiment několika zahraničních dodavatelů oblečení, kteří na základě Vašich objednávek cca do dvou dnů expedují zboží, které potom momentálně s marží cca 100% + zasíláte Vašim zákazníkům, nehrozí tedy nikterak dlouhé čekací doby expedice. Na eshopu bylo více dodavatelů, ale postupně došlo k redukci, byli ponecháni pouze spolehliví dodavatelé s rychlou dodací dobou. V eshopu je nyní zhruba 13 tisíc produktů, samozřejmě není problém v budoucnu sortiment protřídit, využít jen nějaké dodavatele, či nastavit vlastní, úplně jiné dodavatele.

  Aktualizace sortimentu probíhá několikrát denně automaticky na základě dodavatelových xml feedů. Rovněž se stahují i ilustrační obrázky a tvoří se automatizovaný popisek produktů.

  Eshop má napojení na glami, zboží, sklik, adwords, google shopping a facebook, jeho součástí je i instagramový účet.


  Vyvolávací cena nepokryje v žádném případě ani náklady na tvorbu prestashopových modulů a na úpravy, které byly na eshopu provedeny - procovalo se na nich opravdu hodně, importy dodavatelů, exporty, spousta užitečných modulů. Navíc je jedná o plně funkční eshop, který dokáže ihned novému majiteli generovat bez problémů klidně i 10 objednávek při cenově minimálních reklamních kampaních. Eshop má historii s hodnocením např. na zboží.cz, i to posiluje jeho sílu a důvěryhodnost.

  I nyní eshop generuje každý den 1 až 3 objednávky a to při vypnutých reklamách. Byl bych tedy rád, kdyby si brzy našel nového majitele, aby zbytečně nestál jeho potenciál. Veškeré dotazy zodpovím v soukromé zprávě nebo na R2.kimang@seznam.cz. Níže přikládám screen z GA pro období 1.5.2018 až 15.6.2018. O prodejní ceně jsem ochotný jednat. Prodej bych rád vyřešil co nejdříve jelikož potřebuji co nejdříve investovat do jiného projektu. S eshopy minimálně na nějakou dobu úplně končím. Neprodá-li se tento eshop v nejbližších dnech, bude vypnut a dojde zbytečně k jeho zapomnění.

  Název: gatrendyfashion.png
Zobrazení: 100
Velikost: 131,3 KB

  prodávám i další eshopy:

  https://webtrh.cz/406937-prodej-fashion-eshopu-trendyon
  https://webtrh.cz/406909-prodej-drop...opu-pradlostyl

Hostujeme u Server powered by TELE3