Kvalitní e-mailing již od 0,01 Kč | Vyzkoušejte náš cool e-mailing | coolemailing.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Vytvoření čistého webu (jen registrace a přihlášení)

 1. Ahoj,
  zajímá mě jak dlouho trvá naprogramovat web s možností registrace přes email a samozřejmě přihlášením. Jen tento základ (čistý web), bez ničeho dalšího.

  A jestli na to existují také nějaké ty "šablony", jako jsou třeba na blogy.

  Děkuji.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Takže chceš čistou registraci a login + blogovací systém?

 4. Dvacet minut.


 5. Citace Původně odeslal Doctore97 Zobrazit příspěvek
  Takže chceš čistou registraci a login + blogovací systém?
  Chtěl bych mít web, ale aby tam měli lidé účet (aby se mohli přihlásit, a měli tam svůj uživatelský profil) a zajímá mě jak je to časově náročné, čistě pouze tato část, když pominu zbytek webu.

  ---------- Příspěvek doplněn 12.06.2018 v 10:31 ----------

  Promiň, v programování se nevyznám, chápu to správně že šablona existuje? Že se nějaký kód prostě jen vloží na web a je to hotovo třeba za pár minut? Díky.

 6. vetsina redakcnich systemu tohle v sobe ma takze staci nainstalovat nekam na hosting, to kolikrat zvladne i technicky nezdatny clovek, staci se ridit navody... jde ciste o to co vsehcno s tim pak jeste budes chtit delat... Ale i to vetsinou resi naky plugiy do tech systemu... Programovat to od zakladu samozrejem mozne je, ale mam podezreni ze to pro tebe bude zbytecne, ze te ten RS uspokoji

  treba wordpress...

 7. Citace Původně odeslal panLorenc Zobrazit příspěvek
  Chtěl bych mít web, ale aby tam měli lidé účet (aby se mohli přihlásit, a měli tam svůj uživatelský profil) a zajímá mě jak je to časově náročné, čistě pouze tato část, když pominu zbytek webu.

  ---------- Příspěvek doplněn 12.06.2018 v 10:31 ----------  Promiň, v programování se nevyznám, chápu to správně že šablona existuje? Že se nějaký kód prostě jen vloží na web a je to hotovo třeba za pár minut? Díky.
  stáhneš ten *.zip a celou strukturu (adresáře a soubory) nakopíruješ např. přes ftp na svůj hosting např domena.cz/login... vytvoříš novou db s názvem např login, naimportuješ do ní tabulky z předpřipraveného *.sql souboru a upravíš údaje v připojení k db. Pokud je to pro tebe složité oslov někoho kdo v tom dělá, nějaký "wordpresista" by to zmáknul do hoďky.

Hostujeme u Server powered by TELE3