Stovkomat.cz: dnes 20% sleva na všechny PR články [345 nabídek, stovky recenzí]
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Jak na snadné a rychle oříznutí obrázku (větší množství)

 1. Ahoj,

  mám dotaz, nejsem grafik a ani nemám žadné programy (jen malovani, indesign) a potřeboval abych asi u cca 100 obrazku oriznout pravidelnou krabici z pozadí (vždy bílé), tedy přesně krabice lega (tedy pěkné hranaté) a jen bych potřeboval krabicu ořiznout aby se dala pak vsadit do dalšího obsahu. Jen občas krabice má umělé lehké stinovaní za krabicí.

  Prosím je to na to nějaký free snadný program popřípadě jak to snadno udělat, ale važně nejsem grafik tak neznám žádné funkce.

  předem diky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?

 3. diky za odpoved.

  Možná rychlejší a levnější bude pro mě
  Nebo mi prosím napiste za kolik by jset mi orizli fotky kdyz je poslu s cenou za 1 kus (plus rovnou napiste jestli mužete poslat i doklad a jestli plátce ci neplatce) (bude nich cca 150-180). Vše pouze krabice LEGO, tak ze ostré hrany a rovné plochy.

  Předem diky

  ---------- Příspěvek doplněn 24.05.2018 v 12:15 ----------

  kdyžtak s nabidkou na upravu tech fotek mi pošlite SZ nebo zde. diky :-)

 4. 1. si to můžeš stáhnout z Lego.
  2. Krabice neodpovídají manuálu Lega na prezentaci na webech.

 5. Zdravím,

  pokiaľ nemáš Photoshop, stiahni si Gimp a jednoducho označ bielu plochu. Pokiaľ to nebude strihať úplne hladko (za obrázkom môžu byť urobené slabé tiene), potom sa to dá pekne strihať funkciou nožničiek. Ak sú krabice podobné, potom nožničky necháš zakliknuté, vždy vložíš novú vrstvu, vystrihneš ju a uložíš ako ďalší obrázok.

  Pokiaľ sa ti môj spôsob zapáčil a budeš s ním potrebovať poradiť, určite rada pomôžem. :)

 6. Nejlepší program je zastavit Photoshop, můžete použít 30-denní zkušební verzi, můžete najít videa o tom, jak dělat to, co říkáte.

  jack


Hostujeme u Server powered by TELE3