Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Stránka 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 31 až 60 z 75

Národní galerie má nové logo za 1,3 milionu

 1. Ja uz se bal ze se zde nevyroji spousta tech co budou proti. Proti cemukoli, ale proste proti. Cena bude pro ne hrozna. Vysledek taky hrozny.
  Skoda ze se neprihlasili za desetinu s lepsim konceptem.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Radku, za kolik má logo Notino? A nebo za kolik mají loga jiné velké firmy ať nemluvíme konkrétně o Notinu? Podle mě se o tomhle rozhoduje mnohem snáze, když to jde z veřejných peněz. Já jsem pracoval pod státem a vím, jak se tam zachází s veřejnými prostředky. Takže jestli mám být jeden z těch mnoha, co se jim to nezdá, tak ano jsem.
  Posaďte mi vedle sebe deset šéfů, kterým firma patří do posledního centu a deset šéfů, jejichž plat sponzoruje stát. Vsadím se, že ti první budou při výběru mnohem náročnější.

 4. Ono lidi nesere to, že je to tak drahé, je spíš sere to, z jakých peněz to je placený.
  Nicméně 1M Kč je ok, když vezmu, že např. Symantec Logo stálo prý $1 280 000 000 :D

 5. když vyhořelo Národní divadlo lidi sundávali prsteny a darovali na obnovu, pro umělce byla čest být podepsaný pod něčím národním, ale jen za logo dá Národní galerie takovou pálku, kolik potom dává za jiné věci? Zřejmě éra Havlových kamarádů ještě není u konce.

  ---------- Příspěvek doplněn 05.05.2018 v 07:00 ----------

  Citace Původně odeslal Bogdan Zobrazit příspěvek
  Ono lidi nesere to, že je to tak drahé, je spíš sere to, z jakých peněz to je placený.
  Nicméně 1M Kč je ok, když vezmu, že např. Symantec Logo stálo prý $1 280 000 000 :D
  Symantec není rozpočtová organizace státu !!!

 6. ale vzdyt to neni jen za logo, ale za cely koncept a cely manual
  nerikam, ze je to levne/drahe, ale jen samotne logo (to, jak vypada), je jen ta mensi cast prace

 7. co na to rict je to ranec....ale kdyby koupili pro sve potreby superba + fabii tak za 3 roky jsou na polovine investovane ceny, logo maji na dlouho, reprezentuje je....zajimalo by me za jak dlouho se takove logo obmeni....zda vydrzi 20let nebo treba i 300let....nektera loga se časem jen trosku poupravuji viz škoda, pepsi, cola aj.

 8. Citace Původně odeslal cargopro Zobrazit příspěvek
  když vyhořelo Národní divadlo lidi sundávali prsteny a darovali na obnovu, pro umělce byla čest být podepsaný pod něčím národním, ale jen za logo dá Národní galerie takovou pálku, kolik potom dává za jiné věci? Zřejmě éra Havlových kamarádů ještě není u konce.

  ---------- Příspěvek doplněn 05.05.2018 v 07:00 ----------  Symantec není rozpočtová organizace státu !!!
  konečně někdo, kdo chápe, co nás na tom tak irituje ...

 9. Citace Původně odeslal cargopro Zobrazit příspěvek

  Symantec není rozpočtová organizace státu !!!
  A snad říkám že je? Výtažek z mého komentáře: "lidi nesere to, že je to tak drahé, je spíš sere to, z jakých peněz to je placený"

 10. Samozřejmě by mohli mít skvěle navrženou identitu i za 100 000 Kč, ale tím by všechny zainteresované osoby měly „odměnu“ jakou? 5 000 Kč? S tím by určitě nebyli spokojeni. Státní zakázky jsou už takové a je jedno, jestli se jedná o stavebnictví, IT, nebo grafický design. Prostě korupce je všude a nemá moc smysl se nad tím pozastavovat. Tím ovšem neříkám, že by se měla ignorovat Je fajn, že vzniklo tohle téma, nic se zde ale bohužel nevyřeší a podobné zakázky zde budou nadále.

  Tato práce od Najbrtů mi nepříjde alespoň tak špatná, jako jejich práce za posledních cca 5 let. A navíc je nejlepší ze všech tří studií. Ono v první řadě Najbrti již nejsou skvělí designéři, ale hlavně obchodníci. Není to nic špatného, většina profesionálů takhle skončí.

 11. Citace Původně odeslal Bogdan Zobrazit příspěvek
  A snad říkám že je? Výtažek z mého komentáře: "lidi nesere to, že je to tak drahé, je spíš sere to, z jakých peněz to je placený"
  většina lidí co je sere z jakých peněz je to placené většinou žádné daně neplatí, právě proto aby z nich nebyly placené takové ....

 12. Citace Původně odeslal Aveso Zobrazit příspěvek
  Samozřejmě by mohli mít skvěle navrženou identitu i za 100 000 Kč, ale tím by všechny zainteresované osoby měly „odměnu“ jakou? 5 000 Kč? S tím by určitě nebyli spokojeni. Státní zakázky jsou už takové a je jedno, jestli se jedná o stavebnictví, IT, nebo grafický design. Prostě korupce je všude a nemá moc smysl se nad tím pozastavovat. Tím ovšem neříkám, že by se měla ignorovat Je fajn, že vzniklo tohle téma, nic se zde ale bohužel nevyřeší a podobné zakázky zde budou nadále.

  Tato práce od Najbrtů mi nepříjde alespoň tak špatná, jako jejich práce za posledních cca 5 let. A navíc je nejlepší ze všech tří studií. Ono v první řadě Najbrti již nejsou skvělí designéři, ale hlavně obchodníci. Není to nic špatného, většina profesionálů takhle skončí.
  I v soukrome sfere se plati za podobne veci miliony/desitky milionu. Pracuji na tom kintinualne tymy lidi apod. U podobne instituce je ta cena naprosto v poradku.

  Bohuzel vetsina lidi konci tim ze maji logo od nekoho za 500 takze co by na tom melo stat treba sto tisic. Navic oni by udelali minimalne stejne dobrou vec za desetinu...

 13. pane Radku vaše logo NOTINO je taky ukradené, buď vámi, nebo nebo vám ho někdo ukradl - ten černý nápis vídám na jednom baráku na Vídeňské ul v Brně -asi nějaký hotel, ubytovna nebo co to je.

 14. Je úsměvné číst názory, jak je to geniální a skvělé. Subjektivně - ne, není.
  The Art Gallery of Western Australia Website

 15. Citace Původně odeslal GRAFIKOM Zobrazit příspěvek
  Je úsměvné číst názory, jak je to geniální a skvělé. Subjektivně - ne, není.
  The Art Gallery of Western Australia Website
  tak to už je docela na nějaké to vysvětlování, minimálně když za to někdo vzal takový obulus..kolik je práce na tom když někdo obšlehne ideu a nějak ji upraví.

  ---------- Příspěvek doplněn 05.05.2018 v 18:30 ----------

  Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  většina lidí co je sere z jakých peněz je to placené většinou žádné daně neplatí, právě proto aby z nich nebyly placené takové ....
  jenže z těch peněz se nemají platit loga, ale třeba valorizovat důchody..ale to každý pozná až později. Až přijdete do lékárny a nedostanete potřebné léky bez poplatku, pokochejte se hezkým logem NG, třeba bolest páteře tou samou krásou ustoupí sama :)


 16. Citace Původně odeslal pekova Zobrazit příspěvek
  :-)

 17. Citace Původně odeslal GRAFIKOM Zobrazit příspěvek
  Je úsměvné číst názory, jak je to geniální a skvělé. Subjektivně - ne, není.
  The Art Gallery of Western Australia Website
  Tak geniální to určitě není a velkou otázkou je, jak moc je to originální a jak se k tomuhle problému postaví studio a hlavně autor. Mě osobně by tohle docela štvalo, prodat klientovi logo za mega a neohlídat si unikátnost myšlenky a nápadu. Neříkám, že každé logo je 100% originál, takové vlastně ani neexistuje, ale zde je problém ve vykradení myšlenky a nápadu, což tvoří největší hodnotu loga a což je největší problém a je dobře, že se na to upozornilo.

  Každopádně, mě osobně se líbí nápad a myšlenka v pozadí. Ne každý minimalismus stojí vždycky za prd, alespoň podle toho, co sleduji u zahraničních studií. Cenu loga neřeším, to je na dlouhé večery. Všechny velké zakázky na logo od měst, státní správy atd. končí u Najbrta, to je veřejné tajemství. Samozřejmě, že je to na principu, ruka ruku myje, ale co v tomhle státě není? :D

  V tomhle státě se projeli takové peníze ve stavebnictví, dálnicích, ve zničených firmách,v rozprodaném státním majetku, tunelech atd. že nějaké usmulené logo za pár korun...

 18. Ale vždyť výběrové řízení bylo anonymní! Hehe.

 19. Citace Původně odeslal Izmirus Zobrazit příspěvek
  Tak geniální to určitě není a velkou otázkou je, jak moc je to originální a jak se k tomuhle problému postaví studio a hlavně autor. Mě osobně by tohle docela štvalo, prodat klientovi logo za mega a neohlídat si unikátnost myšlenky a nápadu...
  Jasně, nenapsal jsi nic, co bych mohl anebo chtěl rozporovat.
  osobně se ta myšlenka líbí také, přijde mi ideální pro prezentaci galerie, je povedená - ale u Australanů, nikoliv u Najbrta (originalita ((?)) a vizuálně lepší zpracování).
  Cenu rozebírat nemá smysl, laik se na to bude vždycky jinak než tvůrce a to hlavně proto, že nevidí do procesu tvorby a celé realizace.

  Anonymní soutěž, jasně, ale moje žena to ani nemusela rozkliknout a říká "zase nějaká najbrtovina"... (rukopis).

 20. Citace Původně odeslal GRAFIKOM Zobrazit příspěvek
  Je úsměvné číst názory, jak je to geniální a skvělé. Subjektivně - ne, není.
  The Art Gallery of Western Australia Website
  Vůbec to není podobně... jsou tam jiná písmenka... :D

 21. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Ale vždyť výběrové řízení bylo anonymní! Hehe.
  Jasněěě. ! :)

  U nás taky dělali tajná podání na rekonstrukci silnice a nějakým záhadným způsobem, vyhrál kamarád starostky. U zakázky za 1,8mili, byl o 1000Kč levnější, než ostatní..... :D

 22. No tak to ale vyhrál cenou, jak jinak. Jazyku zlý!

 23. Soukromá firma ať si za logo zaplatí klidně 10 mega když to akcionářům nevadí, ale v případě státní organizace je toto nehorázná drzost. V CR zije milion občanů na hranici chudoby, zejména důchodců a matek samoživitelek. A pak budou ještě ti napakovaní zloději nadávat lidem z regionů že ve volbách špatně volili.

 24. Citace Původně odeslal PetrDvorak Zobrazit příspěvek
  Soukromá firma ať si za logo zaplatí klidně 10 mega když to akcionářům nevadí, ale v případě státní organizace je toto nehorázná drzost. V CR zije milion občanů na hranici chudoby, zejména důchodců a matek samoživitelek. A pak budou ještě ti napakovaní zloději nadávat lidem z regionů že ve volbách špatně volili.
  ono celý ten humbuk kolem rudé koalice by nemusel existovat, kdyby "elity" národa nekradli jak straky, prostě lidi jsou nasraní a klidně udělají natruc s estébáka předsedu vlády, je to smutné, ale není divu.

 25. Citace Původně odeslal cargopro Zobrazit příspěvek
  ono celý ten humbuk kolem rudé koalice by nemusel existovat, kdyby "elity" národa nekradli jak straky, prostě lidi jsou nasraní a klidně udělají natruc s estébáka předsedu vlády, je to smutné, ale není divu.
  Asi nechápeš co je elita národa. To jsou lidi ve výzkumných ústavech, nemocnicích , vyjímečné osobnosti. Do politiky se v každém okamžiku lidské historie cpou jenom bezcharakterní bílé límečky bažící po moci a penězích.

 26. Citace Původně odeslal cargopro Zobrazit příspěvek
  ono celý ten humbuk kolem rudé koalice by nemusel existovat, kdyby "elity" národa nekradli jak straky, prostě lidi jsou nasraní a klidně udělají natruc s estébáka předsedu vlády, je to smutné, ale není divu.
  Kradou stejne jako krade tech 10 mil obcanu. Ani vic. Ani min. Jen maji lepsi moznosti ktere by vyuzik jde kdo kdyby je mel.

  A navic jsou jen odrazem nas volicu a nevolicu.

 27. Citace Původně odeslal Radek O. Zobrazit příspěvek
  Kradou stejne jako krade tech 10 mil obcanu. Ani vic. Ani min. Jen maji lepsi moznosti ktere by vyuzik jde kdo kdyby je mel.

  A navic jsou jen odrazem nas volicu a nevolicu.
  Oni kradou stejně jak 10 mil občanů.

  Proto je Babiš premiérem a republika v troskách. Lidé jako ty neřeší, že se to nemá, ale řeší to, že když to dělá jeden proč by to nemohl dělat druhý, třetí...

 28. Opravdu geniální logo. Na to musel někdo pořádně makat aby tohle vymyslel.

 29. Citace Původně odeslal ItSnowsInHellAgain Zobrazit příspěvek
  Oni kradou stejně jak 10 mil občanů.

  Proto je Babiš premiérem a republika v troskách. Lidé jako ty neřeší, že se to nemá, ale řeší to, že když to dělá jeden proč by to nemohl dělat druhý, třetí...
  Zakladem by melo byt nehodnotit druhe bez jejich znalosti. Takze diky moc za vasi sondu do toho co ja resim a neresim.

  Zaroven je skoda ze jste to nepochopil. Proste ukazovat prstem na politiky ze oni kradou a davy jinych ne je proste pokrytecke. Oni nejsou jini nez obcane teto zeme. A vubec nyni nehodnotim zda je to tak spravne nebo ne.

  Kazdopadne jsme uplne jinde nez je toto vlakno. U nej plati jako vzdy ze je uplne jedno jake logo a za kolik vyberou. Vzdy vzniknou podobna vlakna kde bude dane dilo a ceny vzdy cupovana s dovetkem ze je to hnusne a predrazene.

 30. Cenu neřešim, je pro mě neuchopitelná. Asi tak jako rozpočet na ministerstva obrany.

  Ale teda podobnost a hlavně s tím od Artlebedev mě teda zaráží.

Hostujeme u Server powered by TELE3