Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Hosting v Maďarsku?

 1. Čaute,

  plánujem spustiť projekt v Maďarsku, aký webhosting odporúčate? Máte niečo overené?

  Alebo stačí kľudne CZ webhosting a rýchlosť webu bude stále fajn?

  Diky za postrehy :)
  Naposledy upravil Copenhagen : 28.04.2018 v 23:03

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Znám tam např. deninet.hu, jedná se o jeden z těch lepších. Osobně bych raději vzal nějakého OVH, amazon či cokoliv ve frankfurtu, v odezvě není tak velký rozdíl a kupovat hosting přímo na místě mi připadá jako dopředná optimalizace, nevím o žádném důvodu, který by vás k tomu nutil nebo znevýhodňoval.

 4. Vubec neres mistniho poskytovatele, vem active24.cz nebo forpsi.cz rozdil par ms ping nepocitis. Zrovna forpsi je i v Madarsku a spojeni je vynikajici. Napis jim na support.

 5. rozdíl pinngu je asi 40 - 60 ms, to není opravdu moc, ale již to někde vidět být může, zejména při větším množství souborů.

 6. Diky :)

 7. Citace Původně odeslal TomášX Zobrazit příspěvek
  rozdíl pinngu je asi 40 - 60 ms, to není opravdu moc, ale již to někde vidět být může, zejména při větším množství souborů.
  Mas realne srovnani pingu active24 a forpsi z Madarska a CR? Kdyz jsem provozoval pred dvema lety web v madarsku mel jsem hosting na Onebit.cz a kupodivu rozdil mezi tim v CR a Madarsku byl 1-4ms 7-12 ms v CR a 8-15 v HU

 8. vzdálenost českého NIXu v Praze a maďarského v Budapešti je 600 km, přímo připojené nejsou, pokud se podívat na jeden ze serverů v casablance, mám ping 30ms a cestou jedu přes 5 hopů. Podobná čísla vidím i z Frankfurtu od AWS. Cestou do maďarské sítě to nekončí, k zákazníkům to jsou další spodní desítky ms podle toho jak jsou připojení, v Maďarsku mají obecně vyšší latence než naše vdsl. Proto jsem odhadoval, že reálně se může jednat o navýšení 40 - 60ms.

  Tvoje časy jsou až příliš dobré, seděl jsi na nějaké dobré lince, která jela skoro přímo. Nemůžeš podle sebe odvozovat, jaké podmínky mají návštěvníci takového webu. Jde ti primárně o reálné uživatele a u těch je potřeba měřit, u těch je potřeba sledovat odkud se připojují a kdo má jakou konektivitu zaplacenou a kterou trasou data tečou. Vždy je lepší sedět na někom kdo má přímou optickou linku než to tahat přes další přískoky.

  Jo, rozdíl nebude velký a shodneme se na odpovědi k původní otázce, nemá smysl kupovat hosting v maďarsku jen kvůli konektivitě a rychlosti a klidně český active24 to utáhne.

 9. Zadnou dobrou linku jsem nemel, meril jsem to jako obycejny user z CR a obycejny user v madarsku pres jejich ADSL, ktery poskytuje GTS pres T-Mobile.
  Kazdopadne Active24 je dobry a Forpsi by melo byt jeste lepsi, protoze by melo mit servery primo v Madarsku, kde presne umistene to uz nevim... Ale zakladatel tematu se muze obratit na support a zeptat se primo.

Hostujeme u Server powered by TELE3