Kto nam vytvori eshopy v 3. krajinach s API napojenim na dodavatela?
Zobrazují se odpovědi 1 až 2 z 2

Budování návyků, jak jste na tom vy? Plus moje zkušenosti.

 1. Ahoj, jmenuji se Michal, a jsem alkoholik... Ne, to vážně ne :) Ale přiznám se, že mám svoje neřesti, a za posledních několik měsíců jsem ubral tak 10kg váhy, omezil svoje zlozvyky a tak.

  Co jsem tak nějak zjistil, že funguje
  1. Plán/Trackování/Evidence - trávím tím 30-60 minut denně
  2. Stanovit si malé cíle a dosáhnout jich
  3. Jeden zlozvyk za měsíc

  Co funguje vám. Řešíte nějak svoje návyky a zlozvyky?

  Viděl jsem pár ukázkových videí ze školy návyků, a docela mě to zaujalo, baví se tam o tom samém. Úplně mě dostalo, jak jeden webtržník - "retard" (používám jeho slova) Jeník se naváží do Pavla Říhy, který se tak neskutečně posunul a dělají si všichni na něm ve fóru srandu. Přijde mi to škoda, bavit se na účet lidí, co na sobě a něčem pracují, je to ubohé.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. všechno je o ovládnutí mysli a asi nejvíc to mají propracované budhisté. Je to samozřejmě běh na dlouhou trať a životní náplň. Jak to skloubit s životem ve evropské společnosti kde vše stojí na materialismu je otázka. Jinak můžeš se zbavit jednoho zlozvyku, přejít na jiné návyky, ale pořád se budeš točit v kruhu, neboť okolí tě bude vtahovat do nepřirozených situací a mysl zasírát zbytečnostmi. Nemá smysl se tím nějak trápit, stačí odstranit ze života návykové látky a občas si položit otázku "Skutečně toto potřebuji? Musím být za každou cenu v každé řiti a pořád hledat nějaké vzory?" Kdyby "stvořitel" chtěl abychom byli všichni stejní a dokonalý, narodili bychom se jako mravenci a ne jako nedokonalí jedinci.

Hostujeme u Server powered by TELE3