Daňového přiznání od účetní pouze teď od 490-Kč
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Eshop s bytovým textilem Rosita.cz + FB stránka

Přátelská zpráva
Loading...
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce Prodej webů.
Vybíráme pro vás:
Vyvolávací cena: 7 900  Kč
Historie příhozů: Žádné příhozy
 1. Nabízím k prodeji eshop s bytovým textilem napojený na dodavatele, za dobu provozu (7 měsíců) vygeneroval obrat 18 tisíc s propagací na Heuréce.

  Základní informace:

  Doména - Rosita.cz (ženské jméno)

  Sortiment - ložní a bytový textil, přikrývky, polštáře, povlečení, přehozy, textil do kuchyně a koupelny... Aktuálně v eshopu cca 2 635 produktů.

  Dodavatel - automaticky napojený v systému dropshipping, plně automatický import produktů, řazení do kategorií, aktualizace skladové dostupnosti, průměrná marže cca 24 %.

  Systém eshopu - řešení na platformě Prestashop, žádný pronájem, po koupi je eshop Vaším vlastnictvím. Prémiový responzivní design, marketingové nástroje, placené pluginy - SEO Manager, export do srovnávačů cen, import produktů od dodavatele, hromadná editace vlastností produktů, hromadný přesun produktů v kategoriích...

  Systém prodeje - zákazník provede objednávku, systém Vám zašle upozornění, dodavatel začne odbavovat objednávku, odešle zboží zákazníkovi, následně získáváte provizi z prodeje.

  Eshopu se jž nevěnuji, začal jsem s provozem eshopu s vlastním skladem a ten vyžaduje hodně času

  Součástí prodeje je doména Rosita.cz, FB stránka Obchod Rosita (250 fanoušků), přesun a nastavení webu na Vašem hostingu. Fakturu vystavím, cena je konečná - nejsem plátce DPH.
  Případné dotazy prosím přes PM nebo na ojeto@email.cz

Hostujeme u Server powered by TELE3