Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Hledám vyhrazené VPS

 1. Poptávám VPS s vyhrazenými, respektive garantovanými prostredky. Bylo by fain kdyby byl i k dispozici ovládací panel typu ISP. Za kvalitu jsem ochoten zaplatit. Díky za tipy!

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Jděte na soyoustart.cz a tam máte vlatní dedikovaný poměrně slušně výkonný server od 700 měsíčně...

 4. Citace Původně odeslal SyntaxError Zobrazit příspěvek
  Jděte na soyoustart.cz a tam máte vlatní dedikovaný poměrně slušně výkonný server od 700 měsíčně...
  O OVH jsem též uvažoval jelikož jejich dedikované servery stojí stejně jako vyhrazené VPS, ale různí se názory na jejich kvalitu. Trošku se děsím toho že mi tam něco shoří např v sobotu a oni to vymění až v pondělí.

 5. No, to nevím, my tam máme asi 20 serverů a za celou dobu prakticky bez problémů, a běží na tom opravdu velké e-shopy, jednou ráno nám přišel email cca ve 2 ráno že je chyba na serveru a že shořela základní deska a za 4 hodiny už to běželo. Takže nemohu říci nic proti. Jsme u nich cca 2,5 roku.

 6. Citace Původně odeslal Mirek Novotny Zobrazit příspěvek
  Poptávám VPS s vyhrazenými, respektive garantovanými prostredky. Bylo by fain kdyby byl i k dispozici ovládací panel typu ISP. Za kvalitu jsem ochoten zaplatit. Díky za tipy!
  Se ozvete a reknete jake mate pozadavky na parametry . server a ISPconfig zajistim.

 7. Určitě doporučujeme naše VPS s vlastní administrací jménem VPS Centrum, je podobné ISP až na to, že nemá tlačítko na všechno a je víc uživatelský přijemnější. Na serveru se nainstalují i monitorovací nástroje vč. sysinfo, kde uvidíte vyhrazené prostředky. Server je na 7 dní zdarma, tak určitě doporučujeme aspoň otestovat. https://www.vas-hosting.cz/virtualni-servery


 8. Profihosting | Webhosting Savana.cz

  Na trhu vice jak 15 let.
  Provozujeme tisice managed VPS.
  Zakaznicka podpora 7 dni v tydnu.
  Rychlost, spolehlivost, garance kvality.

Hostujeme u Server powered by TELE3