Tipař ve financích
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Prodej projektů Duchod.cz, Duchodova-Reforma.cz a doména MojeFinance.cz

Přátelská zpráva
Loading...
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce Premium prodeje.
Vybíráme pro vás:
 1. Nabízíme k prodeji:

  * Projekt Duchod.cz
  * Projekt DuchodovaReforma.cz (vč. Duchodova-Reforma.cz)
  * Domény MojeFinance.cz (vč. Moje-Finance.cz)


  Prodej je možný jednotlivě a nebo v balíčku, Detailní informace o jednotlivých projektech v příloze.

  Základní charakteristika:

  Projekt Důchod.cz
  Atraktivní zavedený projekt na atrativní doméně s přirozeně se zvětšující cílovou skupinou. Projekt byl provozován jako neziskový, nikdy na něm neběžela komerční prezentace žádné firmy. Příjmový model je možné téměř okamžitě spustit. Na webu mimo pravidelných článků psaných odborníkem naleznete poradnu a důchodové kalkulačky.

  Projekt DuchodovaReforma.cz (vč. Duchodova-Reforma.cz)
  Další samostatný zavedený projekt s velmi podobně uchopeným konceptem jako u Duchod.cz.. I tento na atrativní doméně s přirozeně se zvětšující cílovou skupinou, provozován jako neziskový, nikdy na něm neběžela komerční prezentace žádné firmy. Příjmový model je možné téměř okamžitě spustit. Na webu mimo pravidelných článků psaných odborníkem naleznete poradnu a důchodové kalkulačky. Projekt DuchodovaReforma.cz je aktuálně podobný projektu Duchod.cz, ovšem každý s unikátním obsahem a mírně jinou cílovou skupinou.

  Doména MojeFinance.cz (vč. Moje-Finance.cz)
  Atraktivní doména s dlouhou historií. Na doménách neběžel žádný projekt, nejsou nijak negativně zatížené. U vyhledávačů lze těžit z generické domény, jejího poměrného stáří (registrace 2008).

  Více informací k projektům v příloze.

  Celková proinvestovaná částka v předmětu prodeje (tedy hodnota projektů a domén) je minimálně 3,8 mio Kč bez DPH, možno doložit fakturami atd.

  Jelikož výsledná prodejní cena je významně pod touto částkou, lze koupi vnímat i jako atraktivní investiční příležitost.

  Prodejní cena všech projektů v rámci balíčku či jednotlivě bude sdělena na vyžádání. Prodejcem je česká firma, plátce DPH.

  Vaše dotazy směřujte ideálně mailem na vojtas@onio.cz a nebo +420 727 883 684

  S přáním pěkného dne,
  Vojtech Schwangmaier
  ONIO s.r.o.

Hostujeme u Server powered by TELE3