Snížení ceny! Balíček domén LanoveCentrum.net, LanoveAktivity.cz, Lanove-Centrum.cz, LanovePrekazky.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Vsedo100.cz | E-shop od 11/2016 - v tuto chvíli jednoproduktový

Přátelská zpráva
Loading...
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce Prodej webů.
Vybíráme pro vás:
Vyvolávací cena: 40 000  Kč
Historie příhozů: Žádné příhozy
 1. Nabízím k prodeji e-shop www.vsedo100.cz.

  E-shop funguje od 11/2016. Byl postaven za účelem prodeje zboží do 100,-, ale od začátku jsme tam měli jen silikonové obaly na cigarety.

  Bez jakékoliv reklamy počet návštěv za 2017 10.439 a tržby 2.887,-. Opravdu vůbec jsme se tomu nevěnovali a to ani od začátku a nemáme ambice na další rozvoj v sortimentu do 100,-.

  Součástí prodeje je zásoba cca 4.500 ks silikonových obalů v různých barvách a velikostech - jde o kvalitní obaly. Měli jsme z 500 prodaných kusů (i mimo e-shop) pouze jedinou reklamaci.

  Nákupní cena jednoho obalu byla cca 18,- bez DPH, zásoby jsou v hodnotě cca 80.000,-. Samozřejmě by se to přesně spočítalo. Obaly jsou originál zabalené v krabicích a sáčcích.

  Nově zřízen feed na heuréce.

  E-shop běží na Prestashopu, náklady pouze pár stovek za hosting - zaplacen do 13.12.2018. Součástí prodeje je i doména www.vsedostovky.cz se stejným hostingem.

  Prodávám pod nákupní cenou zboží, protože nemám čas se nějakému rozvoji e-shopu dále věnovat a překáží mi tu 19 krabic s novým zbožím :-). Jeden obal vás v rámci této aukce při vyvolávací ceně tak vyjde na cca 10,- bez DPH.

  Veškeré doklady k nákupu doložím, clo i DPH zaplaceno. Samozřejmostí je předání kontaktů na dodavatele v Číně. Je s nimi bezproblémové jednání.

  Zaručuji 100% seriózní jednání.


  Konečná cena je bez DPH 21%. Smlouva o prodeji je samozřejmostí. Rád bych měl vše vyřízeno nejpozději do 10 dnů od skončení aukce. Přihazujte prosím pouze, pokud je Váš zájem opravdový a před příhozem mne kontaktujte s případnými dotazy.

  Děkuji, Dvořák.

Hostujeme u Server powered by TELE3