Prodej projektů Duchod.cz, Duchodova-Reforma.cz a doména MojeFinance.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Hledáme kolegu na C++ - #hrajsnami v Céčku

Přátelská zpráva
Loading...
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce Poptávky vývoje a programování.
Vybíráme pro vás:
 1. Mohli bychom začít tak jak se to obvykle dělá, totiž že "mladý a dynamický tým s naleštěným kávovarem hledá ...", ale to nejsme my a ty to určitě nechceš slyšet. O co teda jde?
  Hledáme kolegu, který s námi bude hodiny koukat do monitoru na počítačový kód (a pak zajde do hospody pokecat o základních otázkách života, vesmíru a vůbec).

  Co jsme my zač, najdeš na našem webu, Instagramu, SparkTECHáckým Facebooku nebo na našem Twitteru.

  Nezajímá nás CVčko, zajímáš nás ty.
  Hledáme C pluspluskaře. Někde dole jsou ideální znalosti, ale to vůbec nejdůležitější je chuť se učit. Protože neznalý nadšenec je mnohem víc, než znalý blbec :-)
  Hledáme tak někoho, kdo s námi bude rozvíjet naše projekty, přitom bude chtít rozvíjet i sám sebe a potom všem s námi zajde probrat otázky života, vesmíru a vůbec do hospody, na laser game / motokáry / paintball nebo jinam.

  Co potřebujeme, abys znal:
  C++ (knihovna STL)
  znát web vývoj (principy REST API)
  práce s databází – PostgreSQL, MySQL

  Skvělé by bylo, kdybys uměl (ale klidně tě to naučíme):
  HTML, CSS
  Angular

  Jak fungujeme technologicky?
  V kompech už se moc nehrabeme. Všechny vlastní projekty hostujeme na AWSku (Amazon Web Services) za použití EC2 Container services (ano, hostujeme si to jako Docker kontejnery), AWS Lambda.
  Téměř každý projekt prochází automatickým build systémem, který funguje na Ansible + Fabric a přecházíme na Jenkinse.

  Jak fungujeme jako tým?

  Pracujeme agilně, takže jedinou denní povinností je pravidelný stand-up (kde teda musíme narovinu přiznat, že to s tím stáním trochu flákáme - obvykle stojí jen Petr, který chodí pravidelně v jeho průběhu). Ten se děje zčásti osobně, zčásti po videokonferenci, podle toho, kdo je zrovna v kanclu a kdo na homeofficu.

  Kde sídlíme?
  Kancelář máme v pražských Kobylisích, kde je nepřeberné množství restaurací k výběru, kousek od metra - přesně 184 metrů, za domem je zahrádka. Zkrátka pohoda mimo sklěnené peklo kancelářské budovy. Přijď se podívat.
  #hrajsnami --- www.hrajsnami.cz

Hostujeme u Server powered by TELE3