Hledáme testery pro manuální testování
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Připravený automatický eshop s hodinkami - více než 1000 produktů

Přátelská zpráva
Loading...
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce Prodej webů.
Vybíráme pro vás:
Prodáno za 150  Kč
Historie příhozů: 4 příhozy
 1. Za ExitShop Vám nyní nabízíme novou příležitost. Dostanete naplněný eshop + připravený skladový systém a můžete si ve velmi krátké době a skoro bez investic rozjet vlastní eshop. Nabídka je omezená, budeme přibírat jen určité množství partnerů.

  Toto je první nabídka dropshippingu v ČR, kde Vám poskytneme skoro zadarmo eshop a potom Vám pomůžeme dotáhnout to do vítězného konce - tedy že Vám bude eshop generovat zisk.

  V této aukci kupujete kopii eshopu na tomto odkazu. Přesně takový eshop Vám postavíme na Vaší doméně. Zajistíme pro Vás napojení na dodavatele, objednávky u dodavatele i logistiku. Zaplatíte pouze prvotní poplatek za eshop kterým je vydražená cena v této aukci (jinak 5000 Kč za každou kategorii) a poté budete platit jen 500 Kč měsíčně a 20 Kč za každou zásilku kterou za Vás vyřídíme Vaším jménem.

  Neváhejte a pojďte prodávat hodinky. Máme pro Vás připraveno více než 1000 kvalitních hodinek.

  www.hodinky.exit.cz

  Více podrobností o tom jak to celé funguje, naleznete zde.


  Těším se na spolupráci. Radek Kilevník
  Cena v aukci je bez DPH 21%.
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: sc_2.jpg Zobrazení: 54 Velikost: 174,0 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: sc_1.jpg Zobrazení: 28 Velikost: 138,3 KB  


Hostujeme u Server powered by TELE3