Kto nam vytvori eshopy v 3. krajinach s API napojenim na dodavatela?
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Alza VIP program - Jaký je rozdíl v cenách?

 1. Ahoj,

  najdu zde někoho kdo ve větším nakupuje na Alze a je v tom jejich VIP programu? Zajímalo by mě, o kolik se zhruba liší ceny u mobilních telefonů nižší třídy či fototechniky.

  Dokázal by mi někdo dát alespoň hrubou představu, prosím?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?

 3. Donedávna jsem tu vip kategorii měl. Rozdíl oproti běžným cenám je naprosto nepodstatný. Dřív, když jsem potřeboval nakoupit jednorázově za pár set tisíc tak se mi spíš osvědčilo jim přímo napsat a požádat je o nabídku.

 4. Děkuji za odpovědi.

 5. Dobrý den. Taky jsem přemýšlel o zapojení se do VIP programu. Chci si koupit nový telefon a k němu chytré hodinky, ale když vidím, že tu někdo píše o "pár set tisících", tak se mi to zřejmě v této částce nijak nevyplatí. Proto se vás aspoň zkusím zeptat, jestli někdo má zkušenost s nějakými těmi hodinkami (telefon si chci koupit Huawei).. Různě jsem hledal a z tohoto článku se mi líbily KingWear KW88. Budou s Huaweiem kompatabilní? Díky za jakékoli info!

 6. Kájo, novej telefon a hodinky si tam někdo kupuje každou minutu, na to se VIP nedává, hele :/

 7. Alza kopíruje americký trend předplacených VIP členství, nicméně v ČR na to není nikdo zvědavý, radeji si koupim produkt podle nejakeho navodu nebo recenze :D
  Naposledy upravil pago : 04.02.2019 v 22:30

 8. Citace Původně odeslal pago Zobrazit příspěvek
  Alza kopíruje americký trend předplacených VIP členství, nicméně v ČR na to není nikdo zvědavý :D
  To si pletete s Alza Premium. VIP není placená služba, jde o získání nižších cen, když nakoupíte za 100 000 Kč bez DPH za poslední rok. Ceny se sníží u elektroniky o cca 3-7%, ne u všeho a některé marketingové akce jako slevové tornádo a podobně v době trvání akce VIP slevu ruší.

 9. Kdysi jsem měl aktivovaný VIP program, dokonce i číslo na jejich obchoďáka nebo kdo to byl. Ceny mi přišly u všeho stejné.

Hostujeme u Server powered by TELE3