Postavíme Vaši firmu na nohy
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Prodej e-shopu s potřebami na grilování

Přátelská zpráva
Loading...
Vyvolávací cena: 1 299  Kč
Historie příhozů: Žádné příhozy
 1. Dobrý den,
  nabízím k prodeji nově vytvořený automatický e-shop s potřebami na grilování. Blíží se jaro a s tím jsou spojená různá venkovní posezení, BBQ a jiné akce, kde se často griluje. To vám, jako potencionálním vlastníkům e-shopu , hraje do karet. Poptávka po tomto zboží je v těchto měsících velká a Vy tak můžete oslovit masové počty zákazníků a vydělat peníze.
  Jak e-shop funguje?
  E shop běží na redakčním systému wordpress a pluginu Woocommerce. Do tohoto systému jsou automaticky importovány produkty od mateřského e-shopu přes službu Dropshipping.cz, která zabezpečuje bezproblémový technický chod.
  Jak funguje Dropshipping.cz?
  Dropshipping.cz shromažďuje velkoobchodní dodavatele pod svou síť, se kterou následné můžete navázat spolupráci jako partnerský e-shop. Pokud se zapojíte do tohoto systému, vypadá to v praxi tak, že zákazník u Vás objedná zboží, objednávka je automaticky přeposlána dodavateli, který vašim jménem odešle zboží zákazníkovi. Jméno dodavatele nikde nefiguruje, což je obrovská výhoda, protože si můžete budovat stálé zákazníky a časem přejít na klasickou velkoobchodní spolupráci. Další obrovskou výhodou je, že nemusíte řešit papírování (fakturaci koncovému zákazníkovi, EET, apod.). Toto vše vyřeší Dropshipping.cz za Vás a Vy si poté pouze vyberete peníze ze systému.
  Jaké jsou náklady na provoz e-shopu?
  Jediné náklady na provoz e-shopu jsou 1x ročně doména a webhosting, což praxi znamená cca 500 Kč ročně.
  Co získám výhrou v aukci?
  - Wedos NoLimit webhosting předplacený do 2.3. 2019
  - Doménu nagrilu.top předplacenou do 2.3. 2019
  - Účet u dropshipping.cz
  - E-shop přesně tak, jak ho vidíte

  E-shop je kompletně připraven k provozu. Jediná starost nového majitele tedy bude propagace produktů.

  V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit.

Hostujeme u Server powered by TELE3