Ne, nebudeme Vám lhát a nebudeme Vám garantovat TOP pozice na Seznam.cz.

Ale pomůžeme Vám dostat se ve výsledcích vyhledávání v Seznam.cz na vyšší pozice před konkurenci. Aby Vaše stránka stoupala ve výsledcích vyhledávání nahoru je vhodné mít přísun tématických zpětných odkazů.
A mít jich co nejvíce!
Shánět zpětné odkazy je časově náročné a stojí to nějaké peníze. My Vám pomůžeme sehnat co nejvíce zpětných odkazů z různých tématických stránek v co nejkratším čase a za rozumnou cenu.

Jak?
Jsme Linketica, jsme tržiště placených článků a příspěvků. Spojujeme provozovatele (publishery) webových stránek se zájemci o koupi tématických zpětných odkazů (inzerenty). Publisheři napíšou tématický článek a vloží do něj odkazy na Váš web.

Na tržišti Linketica si také můžete také koupit slávu a návštěvnost od známých influencerů. V Linketice jsou desítky známých influencerů působících na sociálních sítích Youtube, Instagram, Facebook a Twitter. Influenceři nabízejí propagaci ve videích i na účtech, které mají přes půl milionu sledujících.

Co mám tedy udělat?
  1. Zaregistrujte se jako inzerent do Linketica.
  2. Vložte zadání co chcete propagovat a jak.
  3. Vyberte si z nabídky publisherů/influencerů, kteří se Vám nabídnou už během první hodiny dokud poptávku nezastavíte.
  4. Od vybraných publisherů/influencerů dostanete návrhy článků se zpětnými odkazy nebo příspěvky/fotky/vlogy na sociální sítě, které můžete nechat upravit dle potřeby.
  5. Po vzájemném odsouhlasení dostanete url, kde je článek/příspěvek zveřejněn a proběhne placení.
Ano, opravdu je to tak jednoduché! Stačí 5 jednoduchých kroků a to co dříve trvalo týden nyní zvládnete za hodinu.
Dáme Vám na výběr
Při zadávání poptávky si můžete vybrat jestli chcete, aby publisheři napsali vlastní článek nebo zveřejnili text, který dodáte. U všech nabízených webů od publisherů Vám zobrazíme Srank, Alexu,Moz ranky a počet zpětných odkazů. U nabídek sociálních účtů Vám zobrazíme dosah v podobě sledujících uživatelů. Jaké metriky(ranky) uvidíte u nabízených webů a sociálních účtů můžete vidět na Linketica Ranky. Zadejte tam jakýkoliv web nebo sociální účet a uvidíte metriky, které uvidíte i v tržišti.

A co placení? Fungujeme férově...
Tržiště funguje na základě předplaceného kreditu. Vaše poptávka se publisherům a influencerům zobrazuje pouze pokud máte kredit na účtě. Články a příspěvky se proplácejí, až když je odsouhlasíte a jsou zveřejněny. Linketica je garantem. Garantuje publisherům, že inzerent má dost peněz. Garantuje inzernetům, že platí jenom za články které schválili až po jejich zveřejnění. Nevyužitý kredit, kdykoliv vrátíme na účet z kterého přišli.

Dočetli jste až sem? Máme pro Vás dárek!
Když si dobijete kredit více jak 10.000 Kč na články napište na podpora@linketica.com a dáme Vám dárek v podobě 10% kreditu navíc.

Máme ochotnou a milou podporu
Staráme se o uživatele tržiště jak nejlépe umíme. Uživatelům pomáhá Martin(1), Martin (2), Michal a Víťa. Máme interní chat pro uživatele. Odpovídáme na email na podpora@linketica.com a v rozumnou denní dobu (po-pá 9:00-17:00) jsme k dispozici na telefonu +420 777 54 74 55

Kde vás najdu?
Tržiště Linketica najdete na adrese https://linketica.com
Registrace inzerenta zde

--------------------------------------------------------------------
Pokud ještě nenastala správná chvíle pro pořádnou propagaci Vašeho webu, tak nás můžete sledovat na Facebooku, Twitteru a občas se rozepíšeme i na blogu. Nezapomeňte nám dát like a přidat si nás do přátel.