WEDOS vítá e-migranty
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Jaká je nejvýhodnější výměna $ za koruny na Paypalu?

  1. Zdravím, dělám pro US klienta a jsem placen v $ přes Paypal. Jelikož má Paypal šílenej kurz, hledám někoho, kdo naopak nakupuje $.

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. Můžete si také vytvořit bankovní účet vedený v dolarech a peníze si posílat tam. A následně pak měnit na směnný kurz dané banky (což sice není nejlepší, ale je to lepší, než PayPal).
    Naposledy upravil Aveso : 13.03.2018 v 11:38

  4. Případně pokud jde o větší množství, měnit z dolarového účtu přes některou z online směnáren. Vím, že takhle funguje např. Citfin (nemám s nimi ale osobně žádnou zkušenost).

  5. Poslat si penize na roklen a premenit na czk, maj slusny kurzy.

  6. Kdyz mam PP ucet vedeny v Cesku, tak nejde "vybrat" $ na ucet. Automaticky to prevadi na Koruny.. To bych musel mit US PP ucet. Uz jsem to overoval..

  7. Jop, to s tou automatickou konverzi je dobrej fuckup. Přemýšlel jsem nad jednoduchou webpage, co bude implementovat platební bránu. Platba přes PayPal v $ a na druhý straně účet v $ nebo czk, ale zatím jsem to nijak nepočítal víc.

  8. Co zkusit konverzi přes TransferWise? Jejich borderless account umožňuje si na jedno kliknutí zřídit zdarma USD účet, na který si lze nechat zaslat peníze podobně jako na libovolný bankovní účet v USA. Následná konverze do CZK skrze borderless account je za poplatek 0,7%. A z CZK si lze nechat transakci zaslat na běžný účet, což stojí 15,8 Kč. Mělo by to vycházet výrazně levněji, než přes Paypal.

Hostujeme u Server powered by TELE3