Jen tento týden: Každému Webtržníkovi 1 000 Kč na publikaci článků a napsání textů s garancí 5 000 Kč na PlaCla.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Jaký zvolit hosting s redakčním systémem?

 1. Aktualizováno v 18:45. Hledám základní webhosting s minimálními nároky. Cena není důležitá ani za doménu ani za hosting. Jediná věc co mě zajímá je, aby webhosting měl jednoduchou administraci s "klikacím" redakčním systémem. Zatím mám: Active24 Start a Czechia - inPage Mini. Znáte nějaké další podobné? Děkuji všem.

  ______________________________________________

  Dobrý den. Potřeboval bych poradit. Pořídil jsem si .cz doménu a hosting na Wedosu - MiniWeb. Bohužel je nad mé "technické" znalosti. Potřeboval bych hosting jako má Czechia - inPage Mini, ten jsem si už rok vyzkoušel a umím ovládat výborně a bez problémů, protože má pro mě jednoduchý redakční systém pro mě jako laika. Bohužel je tam problém, že prodloužení .cz domény stojí 472 Kč a .eu 483 Kč. Chtěl bych použít dvě domény, jedna .eu a druhá .cz což by dělalo skoro tisícovku jen za prodloužení.

  S tím Wedosem se zbytečně trápím, vím dá se naučit nebo sehnat někoho kdo to vytvoří, ale chtěl bych na webu každých pár dní doplňovat novinky a pak je jednodušší, když to budu dělat sám. A pokud existuje takový jednoduchý redakční systém bude pro mě jednodušší dát hosting tam. Požadavky mám minimální což je vidět i u toho Wedosu nebo Czechia. Tam je buď 100 MB nebo 10 MB prostoru. U Wedosu není ani mail adresa. Tu mám vytvořenou přes Seznam (vlastní e-mailová doména).

  Shrnutí: Nevíte o hostingu, který má tak jednoduchou administraci s redakčním systémem jako Czechia a inPage Mini? Případně kdyby prodloužení domény u Czechia stálo míň tak ho beru hned.

  P.S.: Stále hledám a teď zkouším Active24 Start. Obnovení domény .cz je 289 Kč ( s daní). Redakční systém pro mě jako dělaný :-) Jen je škoda, že web může být v rozsahu jen 3 stránky.
  Naposledy upravil iMIRo : 09.03.2018 v 18:46

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Napis mi pm

 4. Wedos klasický hosting stojí 30 Kč měsíčně, včera nebo kdy měli 70% slevu na hosting.

 5. No, problém chápu tak, že potřebuješ klikací systém a levnou domenu. Tak máš wedos s domenou. Kup k tomu Wix, nasměruj domenu a hotovo. Jednodušší řešení než wix těžko dohledáš.

 6. salab: Ale vždyť píšu, že Wedos nemá jednoduchou administraci s redakčním systémem, který je pro mě jednoduše použitelný. Jak píše Doctor97: klikací systém. Cena domény 200-300 není problém. 500 mi přijde moc za prodloužení u Czechia.

  Doctore97: Podívám se na to díky.

  Zjednoduším otázku:

  Hledám základní webhosting s minimálními nároky. Cena není důležitá ani za doménu ani za hosting. Jediná věc co mě zajímá je, aby webhosting měl jednoduchou administraci s "klikacím" redakčním systémem. Zatím mám: Active24 Start a Czechia - inPage Mini. Znáte nějaké další podobné? Děkuji všem.

 7. U Active24 start asi ne. Nema php a mysql. Jedine Komplet.
  Wedos nebrat, napr u vetsiho wordpressu to dost parkuje.
  A24, Savana, Forpsi.

Hostujeme u Server powered by TELE3