Daňového přiznání od účetní pouze teď od 490-Kč
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Windows VPS pro účetní program

 1. Dobrý den,

  máte někdo vyzkoušené nějaké VPS včetně licence Windows?

  cca 50G/4G RAM a stačilo by nějaké dvoujádro ...

  Potřebujeme to tak 8 hodin denně.

  Můžete doporučit?

  Hlavní požadavek rychle čtení a zápis malých souborů. Bude to pro účetní program Money S3.

  Díky.
  Naposledy upravil puhy.cz : 07.02.2018 v 16:06

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Proboha, na co potřebujete na účetní program 50 GB místa a 4 GB RAM??? Kolik se tam bude přihlašovat současně uživatelů, 10 000? Asi to bude chtít upřesnit zadání.

 4. Citace Původně odeslal Caesar Zobrazit příspěvek
  Proboha, na co potřebujete na účetní program 50 GB místa a 4 GB RAM??? Kolik se tam bude přihlašovat současně uživatelů, 10 000? Asi to bude chtít upřesnit zadání.
  hodně z toho vezmou widle, databáze, zálohy.. osobně jedu na serveru, je to "levnější"

 5. Prostě potřebuju stroj kde budou widle včetně licence a 50G disk a 4G RAM. Ono Money S3 hardware zrovna moc nešetří.

  To kunwald: Co myslíš tím serverem?

  Samotný Money S3 si vezme s našimi daty asi 4G.

  + widle + nějakej swap a zálohy a ses na 50 raz dva.... 6. forpsi cloud vps smart server - large
  2 virtual cpu
  4 gb ram
  80gb ssd
  win 2008 alebo 2012
  300czk /mesiac

  pripadne si kup daky kancelarsky komp aspon s i3jkou hod do nho 4-8gb ram jedno ssd a zapoj si ho na firme do siete a z dlhodobeho hladiska ta to vyjde lacnejsie...

 7. Máme svoje železo, Supermicro i5, SSD, je na tom proxmox kvm. Na jednom virtualu je linux pro weby. To běží dobře. Na druhým virtualu mám W10 pro to účetnictví a je to tragicky pomaly co se tyce rychlosti zápisu na disk. Ve W10 tam naměřim třeba jen 3MB/s pro malý 4K soubory. Tak jsem to chtěl na zkoušku hodit jinam. Pokud by nekdo tusil kde muze byt problem v proxmoxu, tak budu rad za tip. Nastaveni cache jsem zkousel vsechny, s nekterymi W10 nenabehne, ostatni jsou srovnatelne... Pridavani cpu ani ram nema znatelny vliv. Díky za tipy.

 8. Zdravím!
  Vytáhl jsem na náš cloud s Windows Servers 2012 R2 instancí Atto disk benchmark a ukázal pro 4k bloky čtení 90 MB/s a zápis 60 MB/s na 8 lokálních SAS discích v RAID50 a čtení 39 MB/s a zápis 23 MB/s na diskovém poli HPE 3PAR, na kterém běží i služba VPS. Rozdíl bude asi v nastavení bufferování na KVM. U lokálních disků je writeback a u diskového pole přímý přístup na Fibre Channel kartu. Co mě překvapilo je, že strop to ukázalo přes 800 MB/s. To je i víc, než máme napsáno na stránkách. Zřejmě jsem měřil cache na diskovém poli, která má asi 16 GB. Drivery jsou v obou případech virtio-scsi.

  V každém případě, pokud jste ochoten server vypínat a mít ho spuštěný jen 8 hodin, tak v našem veřejném cloudu dost ušetříte. Podívejte se na stránce https://www.homeatcloud.cz/cloud na položku Cena při běžném měsíčním využití. Ta je počítána přesně pro Vás.

 9. Tak jsem to částečně vyřešil.

  Po uvolnění SSD disků (teď je tam jen 60%, bylo cca 90%) zaplněno, to jede 20MB/s R/W pro 4K soubory. Chtěl bych z toho vytáhnout alespoň 30MB/s ...

  Zajímavé, že ten další virtuál kde máme weby jel normálně i s plnými SSD disky.

Hostujeme u Server powered by TELE3