Nabízím k prodeji můj eshop www.esoria-kabelky.cz. Jedná se o dropshipping, což znamená, že objednávky se automaticky posílají dodavateli a ten je odesílá zákazníkovi. Dodavatel taky řeší veškeré reklamace apod. Velkou výhodou je, že dodavatel nabízí odměny za počet objednávek. Počtem objednávek tedy zvyšujete marži produktů a jakmile dosáhnete nejvyššího stupně nabízí telefonickou podporu.

Eshop je stavěný na prémiové šabloně, která běží na Wordpressu. Vzhled eshopu je moderní. Vývoj těchto stránek i s napojením na dodavatele stál okolo 25 000 Kč. Eshop dokáže spravovat i člověk, který není znalý programování.

Průměrný obrat eshopu za měsíc je 11 521 Kč. Průměrná marže je 23,1 % (pokud ceny budou stejně vysoké jako u konkurence, nyní jsou nastaveny nižší).

Zatím běžely pouze reklamy na Googlu (textové, remarketing a Google nákupy), které jsou nyní vypnuty. Cílilo se na menší publikum potencionálních návštěvníků, ale na ty, kteří mají doopravdy zájem o koupi produktu.

Výhody:
- Dropshipping (nevlastníte sklad)
- Česká značka
- Rozjetý eshop s velkým potencionálem
- Eshop má nejnižší ceny oproti konkurenci
- Nemusíte řešit reklamace, EET a další věci...

Obsah prodeje:
- Kompletní eshop
- Doména www.esoria-kabelky.cz
- Kontakt na dropshipping dodavatele
- Nastavení Google reklam
- Kontakty na současné zákazníky
- Zaplacený hosting OneBit do 10.12.2018

Proč koupit?
Nebo spíše proč nekoupit rozjetý eshop s velkým potencionálem, který generuje objednávky? Eshop běží zcela sám a Vy se můžete plně věnovat pouze marketingu. Jedná se o jedinečnou českou značku a je možné sortiment rozšířit o hodinky, peněženky a šperky.

V případě dotazů mě prosím kontaktujte v PM nebo na emailu svobodnikvojtech@yahoo.cz.